Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

forumda presstıj ıcın pek ıc acıcı seyler yazmadık ama hafta sonu ken parker ın arkasında 12.5 tl fıyat etıketını görünce presstıj ın 7.5 tl fiyatıyla ogunmesı gerektıgını bız okurlarında tamam kâğıt kotu baskı ıyı degıl ama 2 dergı neredeyse bır ken parker fiyatına bravo yayımcıya dememız lazım geldıgını duşundum
ehh bır nevı ozur oldu galıba

altay1944

Presstij ürünleri idefixe de satışa başlamıştır.Bu siteden yapılan alımlara ne kadar güvenirsiniz bilmem ama bu sevindirici bir olay.Presstij yayınlarını bulamıyoruz diyen arkadaşlara da bir çözüm alternatifi olur.Üstelik fiyat oldukça uygun.

ek d& r sitesinde de satışa başlamıştır.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ralph

Alıntı yapılan: altay1944 - 27 Mayıs, 2014, 09:12:26
Presstij ürünleri idefixe de satışa başlamıştır.Bu siteden yapılan alımlara ne kadar güvenirsiniz bilmem ama bu sevindirici bir olay.Presstij yayınlarını bulamıyoruz diyen arkadaşlara da bir çözüm alternatifi olur.Üstelik fiyat oldukça uygun.

ek d& r sitesinde de satışa başlamıştır.

İşte bu harika bir haber! Cassidy'leri sipariş edeyim.

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: Ralph - 27 Mayıs, 2014, 11:50:46
İşte bu harika bir haber! Cassidy'leri sipariş edeyim.

İleride başka bir yayınevi seriye devam ederse kaldığı yerden başlayacağı için ilk sayıları bulamayabilirsiniz. Onun için almak lazım. Ben de aldım...

DAMPYR

D&R'lerdede var bulamıyanlar oralarada bakabilirler.... ::) :D :)

Mrtekin

Presstij, serilerin devamini getirecek mi? Yoksa yazik mi edecek? Guzelim durango, sürùnüyor, resmen.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Temmuz, 2014, 00:56:25
Presstij, serilerin devamini getirecek mi? Yoksa yazik mi edecek? Guzelim durango, sürùnüyor, resmen.

Ben yarın bir yayıncıyı arayayım.

Legs, Cassidy ve Nick Raider'in 3. sayılarını sorayım.

Durango için zaten bir umut yok.

emre ozdamarlar

Durango kesin iptal mi Hasan Abi?

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 23 Temmuz, 2014, 10:54:24
Durango kesin iptal mi Hasan Abi?

Şu an için umut yok diyelim.

Amaç bu fumettilerle iyi bir istikrar yakalamaktı.

Sonra Durango ve Efsane'ye sıra gelecekti.

Ama istikrarı yakalayamadılar.

Mrtekin

Yemin ediyorum, yuregimin bir tarafi ciz etti, ahhh, ahhh, cizgi dusler, hic degilse, cassidy i, tamamlasa....
They drew first blood...

Tarkan Kurt

İlhan'ın çabalarını saygıyla karşılıyorum. Ancak son başladığı fumettiler eğer yarım kaldıysa keşke hiç başlamasaydı demek geliyor içimden. Geçenlerde şöyle bir inceledim baskı kalitelerini beğenmedim. Bununla birlikte Efsane ve Durango nun baskıları muhteşemdi. Aynı kalitede başka bir yayınevi devam ettirebilir umarım.

altay1944

Alıntı yapılan: hanac - 23 Temmuz, 2014, 11:03:24
Ama istikrarı yakalayamadılar.

Sayın Hanac ;

Bu istikrar yakalayamadılar kavramı görecelidir.İlhan veya ortaksa her kimse ne istiyor ;ne umuyordu ki !10000 (onbin) basıp hepsini satmayı mı?Bir çok forumda facebook ta yazılanları okudum .Ya her yerde bulunmuyor yada indirim yok denildi.Nasıl bir çalışma yaptılarda satışı gerçekleştiremediler...merak konusu yani ve defaten yazılmasına karşın biride dönüp ya arkadaşalar olay şu ,şöyle şöyle oldu diye açıklama yapmadı.Kendi havanlarında su döğdüler.,okuyucuyu kaaleye almadılar.Bak beni bile çileden çıkardılar yani...Çıkar çıkmaz hepsini aldım daha ne yapayım amuda mı kalkayım..İlhan bir açıklama yap kardeş...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Mesut Abi,

İstikrar ile kastettiğim düzenli bir yayın periyodu idi.

Düzenli olarak her ay yayınlayamadılar.

En son Nisan'da yayınlanmış.

Ahmet Oktay

Gazete bayilerine dağıtılacak demişlerdi, ama gazete bayilerinde ben hiçbir sayıyı görmedim.

abselemon

Her zaman diyorum çizgiroman'ın geleceği dijital olan yayıncılıkta. Kağıtla bu kadar uğraşacaklarına dijital olarak idefix'e koysunlar. Mis gibi satar her ay düzenli olarak da çıkar.