Çizgi Romanları Nereden Alıyorsunuz

Başlatan xmenac, 28 Ağustos, 2015, 13:03:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Pahalılıktan dolayı çoğu kişi internetçi olmuş :D

cey cey

İnternet, dışarda bulamayacağım fiyatlar sunuyor: E tabii ki internetten alıyorum.
Zaten uzun aralıklarla çizgi roman satın alabiliyorum artık, onu da en uygun hale getirmeye çalışıyorum.
Bu da genellikle %50 (ve üzeri) indirimlere denk geldiğimde oluyor, ne hikmetse :D

nicholaihel

Ağırlıklı internet. Ama hem destek olmak, hem o havayı solumak hem de Kargo beklemeye bile mecalim olmadığı çok heyecanla ve hemen sahip olmak istediğim çizgi romanlar için dükkanlar. Ama zincir dükkanlar falan değil tabi çizgi roman dükkanları, dükkanlarımız. Bir çizgi roman dükkanına gitmek, başlı başına bir sosyal deneyim, bir müze gezisi çünkü. O sebeple fuarları ve dükkana özel baskıları (her zaman ulaşamıyor dahi olsak) destekliyorum.

Kauss

Genel anlamda internet sitelerini kullanıyorum fakat İngilizce çizgi romanlar için; Paralelevrene gidiyorum. Ayrıca internet siteleri üzerinden paralelevreninde Türkçe çizgi romanlarda çok büyük fark yoksa oradan alıyorum.
Arada sırada ise phd'den fasikül alımları gerçekleştiriyorum.
Onun dışında bilindik ( dr ve idefix haricinde ki ) satış sitelerinden alışverişlerimi gerçekleştiriyorum.

hanac

Kadıköy'den alıyorum.

Bugüne kadar internetden hiç çizgiroman almadım.

ZGeralt

Benim aldığım yerler çok çeşitli.
Öncelikle internetten Edessa ve 13 Gezegen'den alıyorum. Paralel Evren'de aboneliklerim var ayrıca Image-Bağımsız comics arşivi çok sağlam. Yabancı yayınları genellikle buradan alıyorum.
Kadıköy'de Büyülü Dükkan, Özer Sahaf, nadiren Gerekli Şeyler ve yolum o tarafa çok sık düşmediğinden yine nadiren de darkwood  abinin dükkanı Kuzgun'a uğruyorum.
Makul fiyata aradığım bir şeyi bulabilirsem Nadir Kitap. Son çıkan Usagi ve bir kaç yayını da Prestijj'in sitesinden aldım.
İdefix ve benzeri sitelerden çizgi roman almıyorum uzun bir süredir. Çizgi romanları çok özensiz şekilde gönderiyorlar, tavsiye de etmiyorum bu tip büyük kitabevlerinden almayı.

worldman

En son siparişimi Prestijj'den yaptım . Bir paketleme bu kadar mı güzel olur. Tebrikler. Çok teşekkürler...

memospinoz

http://altinmadalyon.com/altin/internet-satis/presstij-com-tr/

Kesinlikle çok iyi kargoluyorlar.  8)
Alkollü mendil bile çıkıyor içinden paketi açınca elini silmek için. (⌐■_■)(☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜)

Abysmal

Presstij'den alıyorum, gördüğüm en iyi paketlemeye sahipler. Müşteriyle iletişiminleri de çok iyi.

Kinowa59

İstanbul da olduğum sürece büyülü dükkandan alıyorum. Çünkü İlyas, kardeşi Fuat veya kapıdaki tezgaha bakan Celâl , bana çok sevecen ve samimi davranıyor. Bodrum, Gümüşlük te iken kargoyla gene büyülü dükkandan, kimi zamanda altandan alıyorum.