Birds of Prey

Başlatan dean, 18 Mayıs, 2016, 14:37:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bir ara ciddi şekilde Gotham City Sirens ile ilgili haberler geliyordu. Filmin açıklanan yönetmeni David Ayer'de film ile ilgili bazı açıklamalar yapıyordu. Yeni gelen haberlere göre Warner Bros. artık bir Gotham City Sirens filmi yapmak istemiyormuş. Bunun en büyük sebebi de David Ayer ile artık çalışmak istememeleriymiş. Suicide Squad filmindeki felaket yönetmenliği ve yazarlığı düşünülürse zeten Ayer'e bir daha süper kahraman filmi verilmesi son derece büyük bir hata olacaktı. Ki Suicide Squad 2'yi de başkası yönetecek. Yine de Warner Bros. sınırları zorlayacak kadar çok Harley Quinn filmi yapmak istediği için Gotham City Sirens yerine içerisinde Harley Quinn'in olacağı bir Birds of Prey filmi yapmak istiyormuş.

Anladığım kadarıyla bu fikir Batgirl filmini de iptalini içerecek gibi duruyor. Justice League'in reshoot sahnelerini çeken Joss Whedon'a da bu saatten sonra kimse güvenmeyecektir. Zaten Whedon'ın isteği ile ön plana çıkan bir projeydi. İkisini birleştirerek içerisinde hem Batgirl'ün hem de Harley Quinn'in olacağı bir Birds of Prey filmi bu iki filmden daha iyi bir fikirmiş gibi duruyor. Tabi bana kalsa bunlarla uğraşmayıp Green Lantern, Superman felan çekmeleri lazım ama durum bu.

dean

Daha önce filmin Birds of Prey'e dönüşebileceğinden bahsetmiştim. Gelen haberlere göre henüz resmiyet kazanmasa da film Birds of Prey'e dönüşecek gibi. Resmi olan şey ise filmin yönetmenini bulmuş olması. Cathy Yan, filmin başına geçti. Çekimlerin bu sene başlaması bekleniyor. Ama bence pek mümkün görünmüyor. 2019 ilk aylar daha mantıklı gibi.

dean

Dedikodulara göre Harley Quinn'e filmde Black Canary, Huntress ve Renee Montoya gibi karakterler eşlik edecekmiş. Filmin ana konusu ise Cassandra Cain'i Harley Quinn'in mafya baronlarından kurtarması olacakmış. Black Mask büyük ihtimalle filmin villain'ı olacak.

dean

Filmin vizyon tarihi resmi olarak 7 Şubat 2020 şeklinde duyuruldu. Ayrıca Huntress, Black Canary ve Renee Montoya karakterler için oyuncu aranmaya başlandı. Gugu Mbatha Raw, Mary Elizabeth Winstead, Justina Machado, Jurnee Smollett Bell ve Sofia Boutella gibi isimlerle görüşüyorlar. Diverse bir cast olacak.

Nightrain

Huntress ve Black Canary ikilisinden biri siyahi olursa net olay çıkar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Eylül, 2018, 14:05:34
Huntress ve Black Canary ikilisinden biri siyahi olursa net olay çıkar.

%99 Black Canary filmde siyahi bir oyuncu tarafından canlandırılacak.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 26 Eylül, 2018, 14:13:32
  %99 Black Canary filmde siyahi bir oyuncu tarafından canlandırılacak.

O zaman benden uzak olsun.

dean

Huntress ve Black Canary bulundu. Huntress rolü Mary Elizabeth Winstead'a, Black Canary rolü de Jurnee Smollett Bell'e gitti.

Nightrain

Ulan o nasıl Black Canary ya! Taş gibi sarışın hatunu kime vermişler!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

pizagor

Sevgili nightrain, küfürlü ifadelerden kaçınalım lütfen. Değmez bir çeşitlilik vakası için bu kadar sinirlenmeye  ;)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Benim anladığım Marvel'ın ve Dc'nin elindeki bu eskiden yaratılmış karakterler bugünün çeşitlilik, eşitlik gibi konularındaki şartları karşılamıyor. O zaman karakterlere uygun olmayan kişileri rollere seçmektense artık yayınevleri bu şartları sağlayan yepyeni karakterler üretme yoluna gitmeli, hatta bazı eski karakterleri emekli edip onların üstüne de oynayabilirler. Böylece en azından, benim de hiç memnun olmadığım, bu durumdan kurtulmuş olurlar.

dean

Film kötü adamını buldu. Ewan McGregor filmde Batman'in düşmanlarından olan Black Mask'i canlandıracak.

ZGeralt

https://www.instagram.com/p/Bqaj4shDKEY/

Margot Robbie İnstagram sayfasında bunu paylaşmış :)

Bir çizgi roman okuru olarak , özellikle süper kahraman janrının sinemayı bu denli ele geçirmesinden memnun değilim, büyük kısmı da vasat ve kötü filmler zaten. Ama sırf Margot Robbie oynayacak diye bu filmi izleyeceğim, orası kesin :) 

Oyuncu olarak da kendisini çok takdir ediyorum, I Tonya'daki performansını çok beğenmiştim ve Oscar adaylığı gelince de beni şaşırtmadı.

dean

Chris Messina, Birds of Prey filminin kadrosuna katıldı. Ünlü Batman villianlarından Victor Zsasz'i canlandıracak.