Birds of Prey

Başlatan dean, 18 Mayıs, 2016, 14:37:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmin kamera arkasından ilk görüntüler geldi. Gördüğüm 20 saniyeden kesinlikle nefret ettim.

https://www.youtube.com/watch?v=1GMBZvyEzo0

Nightrain

Sarışın bomba Black Canary'nin düştüğü hallere bak!  :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BlackBishop

Acaba Black Canary'nin adında Black var diye mi onu siyahi bir oyuncuya oynatıyorlar? Warner Bros. bu her acayip fikir beklenir.

ZGeralt

Ben müziği beğendim :) ve bu filmden de hiçbir beklentim yok, sırf Margot Robbie var diye izlerim, iyi çıkarsa ne ala.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Ocak, 2019, 20:22:26
Sarışın bomba Black Canary'nin düştüğü hallere bak!  :'(

Olsun ya saçı sarı yine :)

Eskiden uyarlama eserlerde ırk değişimi olaylarına ben de takılırdım. Ama zamanla önemsememeye başladım. Benim için önemli olan nokta artık ırk değişiminin karakterin karakterizasyonunu değiştirip değiştirmediği. Mesela Baron Mordo beyazda olsa aynı karakter olacaktı siyahta olsa. Ama The Dark Tower'daki Roland için bu geçerli değil. Karakteri siyah yaptılar ve romanlardaki bütün origin hikayesi çöktü gitti.

Black Canary'de Baron Mordo örneğinde olduğu gibi karakterizasyonunu ırkı belirlemiyor. O yüzden benim için sorun değil. Lakin yüzde yüz şekilde "neden çizgi romanlardaki gibi görünmüyor" sözünü de kabul ediyorum. Çünkü her çizgi roman okuru haklı olarak sinemada da çizgi romandaki gibi görmek ister.

Alıntı yapılan: BlackBishop - 28 Ocak, 2019, 22:37:09
Acaba Black Canary'nin adında Black var diye mi onu siyahi bir oyuncuya oynatıyorlar? Warner Bros. bu her acayip fikir beklenir.

Büyük ihtimalle Arrow dizisi yüzünden. Orada iki Black Canary var. Aynı çizgi romanlardaki gibi görünüyor. Arrow ve Legends of Tomorrow aktif şekilde devam ediyor. Filmde görsel anlamda farklı bir yöne gitmek istemişlerdir.

Animvader

Alıntı YapMesela Baron Zemo beyazda olsa aynı karakter olacaktı siyahta olsa

Valla bu dediğine hiç katılamayacağım Dean. Beyaz, Aryan ırkçılığı yapan, Nazi partisi üyesi Baron Zemo, veya oğlu, nasıl zenci olunca aynı karakter olacaktı ki.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Ocak, 2019, 19:34:16
Valla bu dediğine hiç katılamayacağım Dean. Beyaz, Aryan ırkçılığı yapan, Nazi partisi üyesi Baron Zemo, veya oğlu, nasıl zenci olunca aynı karakter olacaktı ki.

Ya ben Baron Mordo yazacaktım. Tabi ki Baron Zemo olmaz. Baronlar karıştı. Düzeltiyorum. Sağol.

BlackBishop

Artık her şey mümkün. İskandinav mitolojisinden çıkma Heimdall ve Valkyrie bile zenci oldu...

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 29 Ocak, 2019, 19:42:53
  Ya ben Baron Mordo yazacaktım. Tabi ki Baron Zemo olmaz. Baronlar karıştı. Düzeltiyorum. Sağol.

;D Baron Zemo gibi bir karakterin basitleştirilip mahvedilişi, bir Kaptan Amerika fanı olarak hala içimde bir yara olunca böyle bir tepki verdim, şimdi anladım demek istediğini.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 30 Ocak, 2019, 14:41:24
;D Baron Zemo gibi bir karakterin basitleştirilip mahvedilişi, bir Kaptan Amerika fanı olarak hala içimde bir yara olunca böyle bir tepki verdim, şimdi anladım demek istediğini.

Baron Zemo bence ileride kullanılacak. Marvel'ın Dark Avengers/Thunderbolt tipi bir film yapmak istediği biliniyor. Orası için muhteşem bir aday. Winter Soldier ve Falcon dizisi de güzel bir aday. Zemo aslında filmin sonunda kazanan az sayıdaki villain'dan biri. Hatta yaptığı şeylerin sonucu olarak Avengers, Thanos'a yenildi. Etkisi çok büyük oldu. Ama çok az göründü tabi. Doyamadık.

hanac

hanac

noir

Fragman yayınlanmış:
https://www.youtube.com/watch?v=kGM4uYZzfu0

Ben beğenmedim, seveni olabilir ancak Harley Quinn hiç ilgimi çekmeyen bir karakter. Fragman da çok yapmacık geldi, filmide yeteri kadar belli etmişler. Yeni Suicide Squad filminde de var (büyük ihtimal en fazla ekran zamanını kendisi alır). Artık DC Harley Quinn Cinematic Universe kurar, nasıl olsa DC evreninde çok daha iyi karakterler, harika hikayeler yok.

Nightrain

Bunu yerine, Deadpool gibi R-Rated bir Harley Quinn filmi çekmeleri daha mantıklı olurdu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Ekim, 2019, 09:21:53
Bunu yerine, Deadpool gibi R-Rated bir Harley Quinn filmi çekmeleri daha mantıklı olurdu.

Bence de Harley R-Rated olmaya çok müsait bir karakter. Ama muhtemelen 100 küsür milyon dolara film çekip, sinemanın en büyük izleyici kitlelerinden olan çocukları dışlamak ticari olarak riskli gelmiştir.

Joker gişede de başarılı olursa, daha çok R-Rated filmler görebiliriz. Umarım öyle de olur:)