Wonder Woman 1984

Başlatan dean, 16 Mayıs, 2017, 23:08:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Zack Snyder, Wonder Woman 2'nin geleceğini onayladı. Yalnız Wonder Woman sonrası ilk gelecek kadın süper kahraman filmi Batgirl olacakmış. Batgirl'ün ardından Wonder Woman 2 gelecek gibi görünüyor. Tahminlere göre Wonder Woman muhteşem bir gişe yapacak olmasada rahatlıkla ikinci filmin çekilmesine kapı açacak. Bunun ardından elbette devam filmi gelecek. Tahminler ikinci filmin comic-con'da duyurulacağı yönünde.

dean

İkinci filmde villain olarak Cheetah'nın çıkması bekleniyor.

dean

Film resmi olarak duyuruldu.

dean

Film için 13 Aralık 2019 tarihi verildi.

dean

Patty Jenkins resmi olarak Wonder Woman 2'nin yönetmeni oldu.

dean

Filmin vizyon tarihi 1 Kasım 2019'a alındı. 13 Aralık olarak kalsaydı Star Wars Episode IX ile karşılaşmak zorunda kalacaktı. Bunu tabi ki Warner Bros. istemez.

xmenac

Stratejik açıdan doğru bir karar olmuşa benziyor. 1.5 ay epey uzun bir süre, gişe hedeflerinin büyük bir bölümünü tutturmaları için yeterli olabilir.

İlk film epey yüksek bir gişe yaptı ama bunu ikinci filme taşıyabilecek mi merak ediyorum.

dean

Wonder Woman 2 için şu anda Cheetah arayışı var. Stüdyo Emma Stone'a teklif vermiş. Stone kabul etmemiş. Yönetmen Patty Jenkins ise Kristin Wiig'i istiyormuş. Şu an Wiig ile görüşme halindelermiş. Muhtemelen casting gerçekleşecek.

dean

Kristin Wiig resmileşti.

dean

Pedro Pascal, Wonder Woman 2'nin kadrosuna katıldı. Karakter şimdilik açıklanmadı. Ama rolün büyük olduğu belirtildi. Daha dün Pedro Pascal MCU'da bir karakteri canlandırsa bu kim olur diye düşünmüştüm. Bugün ise Wonder Woman 2 haberi geldi. Hoş bir tesadüf oldu. Şöyle de ilginç bir bilgi var. Pascal daha önce pilot bölümü çekilen ama onay alamayan Wonder Woman dizisinde de yer almıştı.

dean

Filmin 80'li yıllarda geçeceği onaylandı. Soğuk Savaş'a gidiyoruz.

dean

Wonder Woman 2 ile ilgili aşağıdaki görsel yayınlandı. Bu basitçe filmin geçtiği sene olabilir. Filmin adı bile olabilir. Şimdilik Wonder Woman 84 ikinci filmin adı gibi duruyor. Kuru kuru Wonder Woman 2 ismini istemezdim. Şu anki halini beğendim açıkçası. Kulağa güzel geliyor.

dean

dean

dean

Bir DC klasiği olarak film ertelendi. Film 5 Haziran 2020'de vizyona girecek.