Ferri'nin hiç yayımlanmamış Zagor çizimleri

Başlatan Saki, 14 Nisan, 2023, 20:34:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saki

kırkambar

70. görselde Zagor'un üç metre öteden hızla üzerine gelen trenden elleri kolları raylara bağlıyken kurtulma şansı nedir, diye sabah sabah uzun uzun düşündüm. 74 güzelmiş yalnız.

Kinowa59

Merhaba değerli kırkambar. 70 görselde benim gördüğüm şu: Farkındaysanız makinist fren kolunu çekmiş ve lokomotif in kapısından Zagor'a bakıyor. Bu da bizlere gösteriyor ki, makinist daha geriden rayların üzerindeki karaltıyı farkedip ( haydutların Tren soygunu için raylara kütük koyduklarını zannetmiş olabilir ) son sürat fren koluna asılmış ve tren Zagor'un birkaç metre yakınında durmuştur. Rüzgar, ön taraftan estiği için duman geriye gitmekte, lokomotif ' den çıkan buhar ise trenin durduğunu göstermektedir. Uzun uzun düşünmenize gerek yoktur. Olay tamamen anlattığım gibi vuku bulmuştur. Biz, Zagor dostlarına  düşen ise,  baltalı ilah' a geçmiş olsun dileklerimizi iletmektir.

Saki

ben ise bunu şöyle düşünmüştüm, bir yerden Çiko çıkıyor ve son anda ipleri kesiyor  :D

Zagorun trenlerle maceraları genelde mühendis Robsonu karşılaştığında vuku buluyor. Supermayk ile ikinci karşılaşmayı hatırlıyorsunuzdur...

aa

Esse Gesse Hayranı...

Saki

kırkambar

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 15 Nisan, 2023, 13:31:50Merhaba değerli kırkambar. 70 görselde benim gördüğüm şu: Farkındaysanız makinist fren kolunu çekmiş ve lokomotif in kapısından Zagor'a bakıyor. Bu da bizlere gösteriyor ki, makinist daha geriden rayların üzerindeki karaltıyı farkedip ( haydutların Tren soygunu için raylara kütük koyduklarını zannetmiş olabilir ) son sürat fren koluna asılmış ve tren Zagor'un birkaç metre yakınında durmuştur. Rüzgar, ön taraftan estiği için duman geriye gitmekte, lokomotif ' den çıkan buhar ise trenin durduğunu göstermektedir. Uzun uzun düşünmenize gerek yoktur. Olay tamamen anlattığım gibi vuku bulmuştur. Biz, Zagor dostlarına  düşen ise,  baltalı ilah' a geçmiş olsun dileklerimizi iletmektir.
Zagor da Darkwood'da on kaplan gücündedir, ona çarpan tren raydan çıkmış da olabilir. Zagor'un yüzündeki endişe kendisi için değil trendeki masumlar içindir.

Saki

Trenin ona çarpıp raylardan çıktığı olsa olsa Super-Man olur. Zagora dokunmayın  >:(