Dylan Dog - Lal Kitap

Başlatan V, 27 Şubat, 2015, 21:47:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Astronot Kay Harrison uzay yürüşündeyken şeytanın onu ele geçirdiğine inanır, olayın gizemini çözmek ise Kabuslar Dedektifimize düşecektir.

Sayfa Sayısı: 96
  Etiket Fiyatı: 20 TL

hanac

Dylan Dog Sayı 74 - Yer Altından Anılar

Küçük bir kasaba, adlarının anılması bile tabu sayılan garip bir aile ve bu ailenin hayatta kaldığına inanılan son temsilcilerinin peşine düşen bir katil.

Etiket Fiyatı: 20 ₺

hanac

Dylan Dog Sayı 75 - Bir Avuç Sterlin için

Paranın gücü sadece maddi anlamda mı etkilidir? Kabuslar Dedektifimiz bu öyküde paranın başka güçleri de olduğunu keşfediyor.

hanac

Dylan Dog Sayı 76 - Kör Talih

Talihin güldüğü anlarda hiç beklenmedik kötü sürprizlere de hazır olmak gerektiğini unutmamak gerekir. Çok ustaca kurgulanmış bu macera, değme polisiye hikayeleri aratmıyor.

DAMPYR

Dylan Dog'u Martin Mystere kadar sevmiyorum Başlamasıyla biz konuya adepte olmadan Gelişme bölümünü kısa tutup hemen sonuç bölümüne geçiyorlar ya bari konuyu Martindeki gibi bir iki sayı sürdürün sanki kanun var bir sayı sürecek diye hiç bana göre değil...

allan quatermain

Alıntı yapılan: hanac - 22 Ekim, 2021, 12:29:33
Dylan Dog Sayı 75 - Bir Avuç Sterlin için

Paranın gücü sadece maddi anlamda mı etkilidir? Kabuslar Dedektifimiz bu öyküde paranın başka güçleri de olduğunu keşfediyor.

George Soros var bu sayıda  ;D

hanac

Dylan Dog Sayı 77 - Kötü Tohum

Yine muhteşem kurguya sahip korku-polisiye bir macera. Dedektifimiz bu kez gözleri önünde yakılan kız arkadaşının katillerinin izini sürüyor.

Etiket Fiyatı: 22 ₺
Sayfa: 96

hanac

Dylan Dog Sayı 78 - Proje

Dedektifimiz uğradığı iftira sonucu eski bir dostundan yardım ister ama olayların gerisinde bambaşka şeyler vardır.

Etiket Fiyatı: 24 ₺

hanac

Dylan Dog Sayı 79 - Çömez

Kabuslar dedektifimiz bu kez çizgi roman ve korku hikayeleri meraklısı bir gencin başına açtığı dertlerle ve bir seri cinayeti aydınlatmaka uğraşıyor.

Etiket Fiyatı: 26 ₺

hanac

Dylan Dog Sayı 80 - Cehennemden Mektuplar

Kanla imzalanmış bir mektubun akıl almaz cinayetlerle ilişkisini çözmek yine Kâbuslar Dedektifimize kalıyor.

Etiket Fiyatı: 26 ₺

hanac

Dylan Dog Sayı 81 - Madalyonun Üç Yüzü

Cinayetleri çözebilmek için suçlularla empati kuran bir polis dedektifi, sanrılar görmeye başlayınca Dylan'a başvurur.

Etiket Fiyatı: 30 ₺

hanac

Dylan Dog Sayı 82 - Avlanma Geceleri

Vampir avcısı iki kardeş Yeni Zelanda'dan, İngiltere, Londra'ya bir vampirin peşinden gelip, Dylan'dan yardım isterler.

hanac

Dylan Dog Sayı 83 - Vampir Damgası

Vampir Jargo'nun peşine düşen Dylan onu hiç ummadığı bir yerde bulacaktır.

Nightrain

Az önce baktım çok geriden geliyoruz. Roi Corrado'nun çizdiği sayıları okumamıza daha çok varmış. Adamın çizimler aşmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Mayıs, 2022, 10:05:41
Az önce baktım çok geriden geliyoruz. Roi Corrado'nun çizdiği sayıları okumamıza daha çok varmış. Adamın çizimler aşmış.

Roi çizimli sayıları ara ara okuyoruz diye kalmış aklımda.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...