Alchemy of Souls

Başlatan doktor1881, 02 Ekim, 2023, 09:17:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:15 So-i'nin Jinyowon ailesinin kızı diye yutturulması için tanıyan tüm kişilerin öldürülmesi gerek Cinayetlerde orda tesadüfen bulunan Mu-deok'un üzerine kalır Üstat Lee saraya gider
ve bir kehanette bulunur

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:16 Park-Jin şeytani zekasını çok iyi kullanarak her türlü durumdan kurtulur Prens ile Uk uzak bir kasabada karşılaşır İkisi de şüpheleri için cevap aramaktadır

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:17 Mu-deok bu dizinin her şeyi sempatikliği ve zakası ile diziyi götürüyor

https://guneykoresinemasi.com/diziler/6932-return.html

Başka dizileri varsa onada bakacağım

Jin-mu'nun psikolojik baskıları ile Jin Ho-gyeong meclisi toplar Büyükplan yürürlüğe girer

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:18 Buz taşının gücü için bir kişinin öldürülmesi gerek Bunun için orda ki en zayıf görünen Mu-deok seçilir Bunu fırsat olarak gören Mu-deok güçlerine kavuşma ümidiyle ölüp tekrar dirilme olayına girer ama işler umulduğu gibi gitmez Bir güç alanı bir takım büyücüyü hapseder orda büyük bir tehlike de onları beklemektedir

doktor1881

Bölüm:19 Uk güç alanından kurtulmak için çareler arar ve nihayet bulur ancak bu işin şerefini Prense bırakır diğer tarafta Dang ile Cho olayların gidişini tümüyle değiştirecek bir şey kefşeder

doktor1881

Bölüm:20(Sezon Finali) Dizinin 2.sezonu olduğunu yeni öğrendim çok sevindim İlk kez bu kadar uzun  diziyi bir solukta araya başka dizi sokmadan seyrettim Finali saşırtıcı bir sonla bitti Kore dizilerinde vazgeçilmezlerden biri de aşktır Ama aşk olgusu hiç bir dizide bu kadar yakışmadı Mu-deok ve Uk aşkı çok güzel işlendi

doktor1881

Bölüm:2/1 Mu-deok'suz dizi bakalım güzel olacak mı Uk kendini geliştirmiş ruh değiştirici avcısı olmuş Son takibinde Jinyowon'a girer orda gizemli bir kadınla karşılaşır

Bölüm Notu:7.5/10