Tex - Magazin - Çizgi Düşler

Başlatan köstebek, 08 Mart, 2018, 19:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Tex Magazine'in çıkacağı haberi güzel de acaba içeriği nasıl olacak ?
Orijinalinde "Artigli", "Duello A Cactus City" ve "Maria Pilar" diye 3 kısa öykü var.
Western Files diye bir dosyada Vahşi Batı ile ilgili görseller, posta pulları, filmler ve bu öyküleri destekleyen başka çizgi romanlara değinmeler var.
Acaba çizgi düşler bütün bunları yani kitabı komple olarak mı yayınlayacak ?
Yoksa herşeyi atarak sadece bu 3 öyküyü mü yayınlayacak ?
Sayın çizgidüşler bizleri aydınlatırsa seviniriz ?

gamlıbaykuş

Kendi adıma söyleyeyim, editoryal bölüm çıkarılmış olursa almam...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

labirent

Adi Tex Magazin olduğuna göre orjinalindeki herşeý eksiksiz olmalı. Yoksa almanın bir anlami kalmıyor.

köstebek

Orjinalindeki yazıların büyük bölümü yok. Sadece bir 4, 5 sayfalık Kit Carson yazısı eklendi. Buna göre beklentileri büyük tutmayalım.

gamlıbaykuş

caretta

Son iki öyküde sadece Kit Carson olduğundan dolayı ona ayrılan birkaç sayfayı kitaba aldınız demek?
Buna benzer bir "sünnet" işini Teks almanaklarda da yapmışlardı. Ama almanakları siz yayınlamadınız.
Ha bu "kesme" işini zaten dev albüm serisinde yapıp boyunu ufalttınız. Sırada o serideki editoryal yazılar mı var acaba?

seastar1000

Çıkmış inceledim yanlızca maceralar var incecik bir dergi olmuş
Almadım

haziran00

Lüzumsuz ve güncel olmayan bilgiler kesildi diye biliyorum, içindeki 2 macerada gayet güzel, editoryal yazı okumak isteseydim gider roman alırdım diip gıcıklık yapayım :P gemi yolculuğu Tex Magazin sayesinde gayet güzel geçti :)

Nemo

Bence ilk sayi icin sans vermeli Teks severler :)
Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Bilginin lüzumsuz olup olmadığını kim belirliyor ki.

NIC

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 17 Mayıs, 2018, 18:46:45
Bilginin lüzumsuz olup olmadığını kim belirliyor ki.
bende yazacaktim bu dediginizi,kime ve neye göre lüzumsuz merak ettim

caretta

Teks Magazin'in orijinali 176 sayfa.Acaba Çizgi Düşler kaç sayfa yayınladı?Sadece iki macerayı yayınlamış deniyor.
İlk macera Zagor'un "Kurt Adam" ve "Yeti"maceralarına benziyor.Fantastik bir korku öyküsü.Korku öykülerinden
bahseden yazılar var.İkinci öykü genç Kit Carson ile ilgili.Gerçek Kit Carson'dan bahseden ayrıntılı bir dosya ile
desteklenmişti.Neler lüzumsuz ve güncel olmayarak yayınlanmadı kitabı alınca göreceğim.Bonelli'den telif de böyle
iskontolu mu alındı acaba?176 sayfa bu kadar Euro,lüzumsuzları atınca okkalı bir indirim mi yapıldı?

seastar1000

Artık bu Tex nasılsa satıyor hadi ne bulursak basalım ama kolay yoldan basalım zorlanmayalım aşamasına geldik galiba
Neticede çevrilecek bir sürü sayfa vs ile kim uğrasacak zaten kimse de okumaz denmiş diye hissettim ben
Üzüldüm vede o yüzden almıyacağım dedim

haziran00

Alıntı yapılan: seastar1000 - 17 Mayıs, 2018, 20:49:20
Artık bu Tec nasılsa satıyor hadi ne bulursak basalım ama kolay yoldan basalım zorlanmayalım aşamasına geldik galiba
Neticede çevrilecek bşr sürü sayfa vs ile kim uğrasacak zaten kimse de okumaz denmiş diye hissettim ben
Üzüldüm vede o yüzden almıyacağım dedim
Valla ozaman almayın :) güncel olmayan bilgilerle kaplı olduğunu biliyorum üstelik çizgi romandan bahsediyoruz :)  ben çizgi roman kısmından keyif aldım ve yayımcı ego yapmış editoryal kısmını kesmiş söylenecek söz yok bence