2019 EKİM AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 16 Kasım, 2019, 15:06:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Amazing Fantasy Cilt-15                                              Avengers Cadılar Bayramı Özel                          Beş Yaprak Cilt-1

Captain Marvel Cilt 3-Alis Volat Propiis                            Conan The Barbarian-1                              Cosmic Ghost Rider Bebek Thanos Ölmeli

]Doktor Strange Cilt 4 Havadaki Kan Kokusu              Dylan Dog Sayı 55-Sonsuzluğa Doğru                 Gençlik Yolculuğu 3 

Haikyu!! 4.Cilt-Rakip                                                İkigami Cilt-1                                                Kahraman Türk Kadınları

Infinity Countdown                                                      Kara Kahya 9.Cilt                                              Kısas Bölüm 1 Öcü

Kuroko'nun Basketbolu 7.Cilt                                       Martin Mystere Sayı 193-İmkansızlık Dedektifi           Marvel Action Avengers-1

Mister Miracle Cilt-1                                                Marvel Action Spider-Man 1                                   Mister Miracle Cilt-2           

One Punch Man Cilt 14                                          Pelerin                                      Resim Sanatının Tarihi-Mağara Resimlerinden Picasso'ya

Shazam! Cilt 3-Kötü Canavarlar Topluluğu                     Star Wars Cilt 3-Asi Hapishanesi                                                        Tanto

Tatavla Hikayeleri                                                    Tenten Kızıl Korsanın Hazinesi                                                         Thanos Miras

Tex Yeni 39-Tabla Sagrada-Lupe'nin Dönüşü                       TEX Maxi 7                                        Watchmen Başlangıç 1 Komedyen-Rorschach

Watchmen Başlangıç 2                                         Tex Klasik Seri 47-Kırık Ok-Korku Tepeleri                                Tex 40-Çöldeki Tuzak

Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9 Şeytan                 Zagor Klasik Maceralar Cilt 110              Zagor Özel 7 Gizem Gemisi-Karanlık Yaratıklar

Zagor Sayı 211 Gecede Davul Sesleri                                Adam Wilde 3                                                              Hikayeler 11

Lukas 3
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2019 EKİM AYI EN İYİ KAPAK OYLAMAYA AÇILMIŞTIR.

V

Bu ay pek iç açıcı kapak göremedim.
Dylan Dog'a torpil yaptım..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Manidar bulduğum için Dylan Dog 55 dedim.

Jedmau

Bizim Ekim'de çıkan Hellboy ve God Of War fasikülleri hem Ekim Ayı çıkanlar listesine hem de kapak seçimine eklenmemiş, çok sorun değil aslında ama yıllardır uğraşıyorsunuz, eksik gedik olmasın.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Jedmau - 16 Kasım, 2019, 23:48:21
Bizim Ekim'de çıkan Hellboy ve God Of War fasikülleri hem Ekim Ayı çıkanlar listesine hem de kapak seçimine eklenmemiş, çok sorun değil aslında ama yıllardır uğraşıyorsunuz, eksik gedik olmasın.

Hellboy ve God of War Kasım ayında ekli.

aa

Resim Sanatının Tarihi-Mağara Resimlerinden Picasso'ya
Esse Gesse Hayranı...

peder clemente

Beğendiklerim:
-Doktor Strange : Havadaki kan kokusu
-Dylan Dog 55 : Sonsuzluğa Doğru
-Pelerin
-Tatavla Hikayeleri
-Tex Maxi 7 : Nueces Vadisi (Bu kapağa oy verdim).

Jedmau

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 17 Kasım, 2019, 00:15:48
Hellboy ve God of War Kasım ayında ekli.

Yanlış giriş olmuş :) 27 Ekim'de Mahmud Asrar Gow imza günü düzenledik.

hanac

Dylan Dog Sayı 55-Sonsuzluğa Doğru dedim.

Bloodslince

Ben oyumu Sıpaydi'ye veriyorum. Hem anlamlı bir sayı hem de çok güzel varyantları da vardı, kapakların hepsi çok hoşuma gitti.

İlk Sıpaydi sayısı olduğu için, benim oyum kendisine gidiyor.  2019 dan 1962'ye selam olsun. 8)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

hanac

Kullanılan Oy Sayısı: 36

Conan The Barbarian-1 ......................................................... 8

Dylan Dog Sayı 55-Sonsuzluğa Doğru ................................... 6

TEX Maxi 7 ............................................................................ 3

Tex 40-Çöldeki Tuzak ............................................................ 3

s.b