2020 Eylül - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Eylül, 2020, 13:01:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Bu ay çıkacak yayın kalmadı sanırım ?
Ayın elemanı, MARMARA ÇİZGİ :)

afu

Ayın flash haberi  :o
Çizgi Düşler son anda yeni bir seri çıkardı.
Secret Origins, DC Comics'in çeşitli karakterlerinin köken hikayelerini içeren çizgi roman dizisidir. Toplam 11 sayı. İlk 2 sayı bugün çıktı.
Fasikül formatında çıkan sayıların her biri 36 sayfa ve 18TL.
Listeye de eklendi  :)

DC Comics sitesinden incelemek için:
https://www.dccomics.com/comics?seriesid=318246#browse

dayıcomics

nocardia

Güzel bir esere benziyor, alıp takip edeceğim ben.

AU4

Eylül çok bereketli geçti. Darısı Ekim'in başına.

OZAN BALIM

Çizgi Düşler'in son yeni limitli kitaplarını cizgiromansepeti.com'dan aldım. Bu siteden ilk alışverişim. Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar gönderi hızı ve kalitesi hakkında bilgi verebilirler mi?

pizagor

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 01 Ekim, 2020, 19:36:20
Çizgi Düşler'in son yeni limitli kitaplarını cizgiromansepeti.com'dan aldım. Bu siteden ilk alışverişim. Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar gönderi hızı ve kalitesi hakkında bilgi verebilirler mi?

Ben bir kere kullandım ancak dükkan bana yakın olduğu için elden teslim almayı tercih ettim. Dolayısıyla paketleme özeni, hızı vs. hakkında yorum yapamayacağım. İlker Özer'in o platformda yapmak istediği anladığım kadarıyla yeni çizgiromanların yanısıra sahaf tarafını da ön plana çıkarabilmek. Malum Özer Sahaf'ta da çok ciddi bir arşiv var.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Ekim, 2020, 15:07:17
Ben bir kere kullandım ancak dükkan bana yakın olduğu için elden teslim almayı tercih ettim. Dolayısıyla paketleme özeni, hızı vs. hakkında yorum yapamayacağım. İlker Özer'in o platformda yapmak istediği anladığım kadarıyla yeni çizgiromanların yanısıra sahaf tarafını da ön plana çıkarabilmek. Malum Özer Sahaf'ta da çok ciddi bir arşiv var.

Kitaplar biraz önce geldi. Dükkandan bu kadar temizini seçemezdim, ilk tepkim bu oldu. Paketleme de harika. Sitede Yurtiçi yazıyor diye hatırlıyorum ama Aras Kargo ile geldi. Siteyi herkese tavsiye ederim.

s.b

Kitaplar kusursuz ve tertemiz olarak geliyor. Paketlemeleri çok iyi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

dayıcomics

YKY şaşırtmaya devam ediyor. Wonder Woman Rebirth cilt 3ü basmışlar  ;D