Teks Aylık Seri - Mylos Kitap

Başlatan Zeljko, 03 Aralık, 2022, 19:16:46

« önceki - sonraki »

nihkor ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sultanhisar

Mylos daha ilk sayıyı çıkaramadı ;)  ;)  ;)

Kinowa59

Sayın sultanhisar, Şubat ayı daha bitmedi.

DAMPYR

Lal yayınlarından haber varmı ?

Dylandog

Arkadaşlar mylos kitapdan çıkan tex'i kitapevinden almakmı yayıncı için daha iyi yoksa internet sitesinden almakmı daha iyi olur yayınevi için

Zeljko

Alıntı yapılan: Dylandog - 21 Şubat, 2023, 13:33:22Arkadaşlar mylos kitapdan çıkan tex'i kitapevinden almakmı yayıncı için daha iyi yoksa internet sitesinden almakmı daha iyi olur yayınevi için

Nasreddin Hoca'ya sormuşlar:

'Hocam, cenaze töreninde bir tabutun neresinde gitmek gerekir.'

Nasreddin Hoca da soruyu sorana şöyle der:

'İçinde gitme de, neresinde gidersen git.'

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Dylandog

Tex'in tabutunu değil yeniden doğuşu için
Alıntı yapılan: Zeljko - 21 Şubat, 2023, 14:01:07Nasreddin Hoca'ya sormuşlar:

'Hocam, cenaze töreninde bir tabutun neresinde gitmek gerekir.'

Nasreddin Hoca da soruyu sorana şöyle der:

'İçinde gitme de, neresinde gidersen git.'

Vassago007

YzbVolkan

Alıntı yapılan: DAMPYR - 20 Şubat, 2023, 22:38:26Ben Hala Mylosun Bu işi Beceremiyeceğini Düşünüyorum Aynı Juliada olduğu gibi ilk birkaç ay düzgün yayınlayıp sonra şatış rakamlarına bakıp gene yayınlanma aralığının açılacağına inanıyorum.Çizgi Düşlere gelince Teks Uğruna elindeki bütün Fumetti Yayınlarını Harcadı Sonrada Teksin 500 Civarı sattığını söyleyip bu yayınıda savsaklamaya başlamıştı ,Lal ise Yayınları çok satmasada ilkeli bir kitapevi olduğu için Devam edeceğine inanıyorum Nediyeyim Gözlemleyip Göreceğiz İnşallah Beni Yanıltırlar...
Benim de ciddi sùphem var. ÇR onlar icin ikinci planda bence. Batuhan beyin samimi cabalarìna  saygìm oldugundan kotu bir sey yazmak istemiyorum.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Dylandog

Bence mylos kitapla tex'in 800,900 ve 1000'li sayılarını göreceğiz

Kinowa59

Sayın Dylandog, size can-i gönlümle katılıyorum.

DAMPYR

Mylos Teks'e Hangi Orjinal Sayıdan Başlıyacak ,Çizgi Düşler Hangi Orjinal Sayıda KaldI ?

Kinowa59

Çizgi düşler son olarak Tex aylık ( orijinal sayı) 701 vampirler kralıcesi ve 702 ormandaki tapınak maceralarının olduğu cilt 49 bastı. Mylos kitap orijinal 703 sayıdan başlayacak.

Rossi

Merhabalar,

Son anda bir aksilik olmazsa Tex 1, ( 703) 28 şubatta dağıtıma verilecek. 2.sayi da Mart ayında çıkacak.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Rossi - 23 Şubat, 2023, 14:17:25Merhabalar,

Son anda bir aksilik olmazsa Tex 1, ( 703) 28 şubatta dağıtıma verilecek. 2.sayi da Mart ayında çıkacak.
Tesekkurler Batuhan bey.
Lal klasik Tex icin beklemeye karat varmis. Mylos un bir girisimi olacak mì?
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Dylandog

Lal kitap umarım er yada geç tex klasiği yayınlar eğer yayınlamasa kendileri kaybeder mylos kitap aylık tex satışları beklenenin üstünde olursa tex klasiği yayınlayabilir ama kim yayınlarsa yayınlasın her ay kitapla birlikte villa kartları verilmeli