Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Ben hiç 10 TL fark hatırlamıyorum. V For Vendetta 80 TL'den satışa çıkmıştı. Fuarda indirimli aldıysanız bilmiyorum. Eskiden de fark oluyordu lakin son 1 senedir fark daha da açıldı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

İdefixden almıştım ilk yılı sert kapak 22 TL ye almıştım  anlatmaya çalıştığım eskiden sert kapak diye aşırı aşırı fiyatlar olmazdı

darthminot

Marmara'dan tek bir isteğim var. Artık şu örümcek adam klasik sayıları bir 300. Sayı bir 500. Sayı diye değilde ister fasikül ister cilt olarak güzel sıralı çıkarsa artık.

Nemo

Alıntı yapılan: darthminot - 02 Ocak, 2023, 19:53:38
Marmara'dan tek bir isteğim var. Artık şu örümcek adam klasik sayıları bir 300. Sayı bir 500. Sayı diye değilde ister fasikül ister cilt olarak güzel sıralı çıkarsa artık.

Italya'da cizgiroman dukkaninda gordugumu hatirliyorum. Mesela, Daredevil.
5 sayi bir arada idi sanirim. 4 fasikul de olabilir.  Fumetti boyutunda. Kagit kalitesi de fumetti ile ayni sekilde basiliyordu.
Daha uygun ve ilk sayidan itibaren. Keske bizde de olsa, ozellikle Orumcek Adam ve Batman icin.

Özel Alfa Ajanı

pizagor

Alıntı yapılan: Nemo - 03 Ocak, 2023, 14:27:42
5 sayi bir arada idi sanirim. 4 fasikul de olabilir.  Fumetti boyutunda. Kagit kalitesi de fumetti ile ayni sekilde basiliyordu.
Daha uygun ve ilk sayidan itibaren. Keske bizde de olsa, ozellikle Orumcek Adam ve Batman icin.

Böyle bir baskı hayal ettiğinde ve utanmadan bunu dile getirdiğinde 'Bilka aşığı boomer' etiketi yiyorsun sevgili Nemo  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ghostrider

Yürüyen Ölüler serisinin bitmesi lazım.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

pizagor

Alıntı yapılan: Nemo - 03 Ocak, 2023, 14:27:42

Lal'in kitaplarını referans alırsak böyle bir baskının 40 TL olarak fiyatlanması uygun görünüyor. İndirimli haliyle 28 - 30 TL gibi bir bedelle bedava!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...