2011'in ilk toplantısı

Başlatan rumar80, 05 Ocak, 2011, 15:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sizi çok yakın hissettim amca.
   Size baba diyebilir miyim?
   Benim babam olur musunuz? ;D ;D ;D

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Ocak, 2011, 14:14:38
   Tekirdağ'dan Reşat Bey, İzmit'ten Vildan Hanım gelecek.
   Tokat'tan Güneş geldi, bile. Bugün kardeşimizle beraberdik. Cumartesi toplantıdayız.
   Tekirdağ'dan gelen varsa Edirne'den niye olmasın? Değil mi Doğa?

Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır modundayım. Yarama parmak bastın Umar :(  Ama bu hafta sonu imkansız.

İki üç hafta sonra 1 haftalık bir İstanbul tatilim var ama :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Sana özel toplantı yaparız Doğa hem de Avrupa yakasında. Değil mi Hasan?

hanac

Avrupa yakası toplantılarını da başlatmalıyız.

GON ve Gerekli Şeyler ziyaretleri ile iyi gider.  :)

rumar80

Doğa'nın geleceği zaman toplantıyı yaparız o zaman

rumar80

Sevgili arkadaşlar,
   Hasan Haşim Bey ile görüşmüş. Bizim geleceğimizi unuttuğunu, il dışında olduğunu ifade etmiş. Bu nedenle toplantı saati değişmeden aynen başlayacak, ama Üsküdar'a gidilmeyecek.
   Özgür, Mesut geç te olsa Kadıköy'e gelirsiniz artık.

Saint2

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Ocak, 2011, 16:03:45
   Sizi çok yakın hissettim amca.
   Size baba diyebilir miyim?
   Benim babam olur musunuz? ;D ;D ;D

Olurum yavruuumm...   ;D ;D ;D

darkwood

Sevgili Abbas "designer" ile yarın Kadıköydeyiz inşallah, umarım sevgili Özgür'de yetişir. Yıl nasıl başlar ise öyle biter diye bir söz var (kim söylemiş ise) , ona göre bu toplantı kaçmaz.  :D  :D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

En iyi ihtimalle 2'de orada olabilirim :(

Bari 1 saat kaydırsaydınız şu toplantıyı...

Bu arada güzel haber : Heavy Metal büyük olasılıkla yarın itibariyle çizgiromanevlerinde olacak(mış)...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 14 Ocak, 2011, 09:07:55
Bu arada güzel haber : Heavy Metal büyük olasılıkla yarın itibariyle çizgiromanevlerinde olacak(mış)...

Yine sessiz sedasız çıkarıyorlar, sonra satmayınca niye böyle oldu derler.

rumar80

Toplantıyı 12'de başlatmamızın amacı daha uzun bir süre birlikte olabilmek, ayrıca eğer olsa idi Hoz'a daha çok katılımcı ile gidebilmekti. Sen gel yeter ki, biz seni bekleriz. Ayrıca DVD'ler de hazır

rumar80

Sevgili arkadaşlar,
   Birkaç saat sonra bo yılın ilk toplantısı için buluşacağız. Bir konuda size bilgi vermek istedim.
   Bildiğiniz gibi toplantımız 12.00'da başlayacaktır. Fuat Bey Hasan'ı arayıp dükkanına davet etmiş. Duruma göre dilerseniz son durum hakkında bilgi almak için toplantının ilerleyen saatlerinde gidebiliriz.
   Haberiniz olsun istedim.
   Görüşmek üzere

nacho_grande

Arkadaşlar hiç birinizle gerçek hayatta tanışma fırsatım olamadığından, gelebilirsem sizleri nerede ve nasıl bulacağımı bilmiyorum. Özelden bir irtibat numarası vs belirtebilirseniz çok sevinirim. Sevgiler.

rumar80

Sevgili arkadaşım, Kadıköy'de iskelenin biraz ilerisinde postahanenin ve İskendercinin hemen karşısında Kadıköy pasajının en alt katında 12'den itibaren buluşacağız. Bazılarımız daha önce de oralarda oluruz. Sana cep telefonumu yolluyorum. Gelirsen ara.

tommikser

Dostum yarın Umar abiyle erken gelebiliriz.Eğer erken gelecek olan olursa bana ulaşsın.Buluşabiliriz telim: 0 530 883 22 56