26 Mart 2011 Kadıköy ÇR Toplantısı

Başlatan hanac, 17 Mart, 2011, 10:51:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bugün çok güzel bir gündü. Toplantıların demirbaşları (ben, Hasan, Hakan, Eren) eski dostlar (İlhan, Baytekin, Sinan), yeni dostlar (henessy, mcyz, kalidor), piyasadan dostlar (ilyas, tayfun bey ve erdem abi) ve bir efsane (darkwood) hep birlikte güzel zaman geçirdik. Sadece çizgi roman da konuşulmadı. Filmler, diziler hatta politika.
  Bir sonraki toplantıda görüşmek üzere.

rumar80

Sinan'ın tostlarını yiyemedik ama İlyas'ın kuru pastası ve İlhan'ın ikramı ile karnımızda doydu.
   Bir dahaki toplantıda fal da bakmaya karar verdik. ;D

hanac

Soldan sayarak

Ayakta: kalidor, Tayfun Bey
Oturanlar: mcyz, hennessy, eren, rumar, baytekin, kahramanlarsinemada

Soldan sayarak

Ayakta: Tayfun Bey
Oturanlar: mcyz, kalidor, hennessy, eren, rumar, baytekin, kahramanlarsinemada, ilyas, saint2

Üstteki resimden tek fark mcyz ve habac yer değiştirdi

Pekos Bill Cilt Kapağı

Pekos Bill cilt Kapak içi sayfası

rumar80

İsimleri de eklerseniz sevinirim admin'im

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Mart, 2011, 22:40:01
   İsimleri de eklerseniz sevinirim admin'im

Ekledim bile.

Bunlar Hakan'ın makinesinden, Sinan baba'da çektiklerini gönderince ekleyeceğim.

rumar80

Habac yeni üye mi?  ;)

Güneş'in intikamı alındı!!!!! ;D

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Mart, 2011, 23:18:22
   Habac yeni üye mi?  ;)

Hanaç ve Banaç'ın aynı kişi olduğundan şüpheleniyordum.Şimdi bir de Habac çıktı iyi mi? ???  ;D
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Marmara Çizgi Erdem Bey'den haberler var.

D&R ile anlaşma tamammış.

8 yayını arka arkaya basacağız dedi.

3 yeni yayının telifini almış ama neler olduğunu söylemedi.

Prestij Yayında bir frankofonun telifini daha almış.

Ama ne olduğunu açıklamak için erken dediler.

rumar80

Demirbaş yayıncılık ta 1 Mayıs'ta 400'er sayfa 4 kitap (kızılmaske, mandrake, gordon ve johnny hazard) çıkaracak. West gibi basacaklarmış. Bizzat Cem Bey açıkladı.

darkwood

Güzel bir bahar gününde toplantımıza katılan çizgiroman sever yayıncı, sahaf ve sevgili arkadaşlarımız ile biraraya gelmek gerçekten gerçekten güzeldi.
Arkadaşlarımız ile yaptığımız keyifli sohbet esnasında, yeni çıkacak yayınlar ile ilgili yayıncılardan aldığımız haberler ve sahaf arkadaşlarımızın bize aktardığı bilgi paylaşımları ile güzel bir toplantı oldu. Bütün katılımcılara teşekkür ederim.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Güzel bir gündü. Saatler su gibi aktı geçti. Nisan ayının hareketli geçeceğini öğrendik ;) Bundan sonraki toplantılarda yine görüşmek dileğiyle.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Evet toplantıları belli bir düzen içinde MUTLAKA yapmalıyız. Yeni dostlar tanımak iyi oluyor. Ocak toplantısı gibi kalabalık olmasa da güzeldi. Tekrar görüşmek üzere

rumar80

Bir de sevgili Mehmet, seninle oturma pozisyonlarımız nedeni ile çok konuşamadık, ama bir dahaki sefere bunu telafi etmeyi umuyorum

gamlıbaykuş

Siz sevgili dostlar arasında olmayı çok isterdim ama maalesef yoğun iş temposunun azizliğine uğradık. Bir dahakine inşallah :)))
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Lami Tiryaki

Çaylar içilmiş, pastalar yenmiş, muhabbetler edilmiş. Yarasın dostlar. Bir ara Kocaeli'ne de bekleriz. O ciltli Pekos Bill neyin nesi öyle ağzımızı sulandırmak için koydunuz galiba.

Selamlar
Lami