27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Maalesef benim gelip gelemeyeceğim halen belli değil  :( yine de fikrimi belirtmem gerekirse en uygun yerin sevgi yolu olduğunu düşünüyorum. ( hem merkezi olması hem de pınar kitap nedeniyle ) Pınar kitabın tam karşısına Peximet Cafe açıldı. Çayı çorbası güzel bir cafemizdir  :) Nerede oturulacağına orada karar verilir artık, seçenek bol :)

Aslında çizgi roman sohbeti olarak Levent bey ( baykuş home ) çok daha doyurucudur ama hem karşıyaka herkese uygun olmayabilir hem de gram indirim yapmıyor kendisi, o yüzden ne zamandır ben de uğrayamıyorum.

ferzan

O zaman herkes kabul ettiği takdirde Pınar Kitap'ta buluşuyoruz diyebiliriz sanırım. :) 10 kişiyi geçersek çok güzel olur,ben az önceye kadar 5-6 kişi falan oluruz diye buruk bir sevinç içerisindeydim,şimdi burukluğu kayboldu,sevinç kısmı yanıma kar kaldı.Mümkünse fotoğraf makinelerimizi de ihmal etmeyelim,bol bol çekiniriz... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Amatör bir seviyede profseyonel çekim yapan ben orada olacağım.Sanırım 10 kişi rahat oluruz.Saymaya başlayalım olmazsa.Ben iki kişi gelecem.Belki de 3 kişi oluruz ailecek ;D

ferzan

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

kedidiro

ben de varım 5... saatte söylerseniz ;)

tommikser

Saat 1-3 arası nasıl olur?Ben izmirde olmadığımdan oranın sıcağını da düşenmek lazım.Kafamdan 2 gibi geçiyor erken mi?

ferzan

Bana her saat uygun,zaten aşağı yukarı aynı saat aralığı vardı aklımda.Siz kendinize göre ayarlayın,kararlaştırın,ben size uyarım.

Carnage

tommikser

o zaman saat 2de sevgi yolunda pinar kitabin onunde beni zaten tanirsiniz gorunce ;D

Tarkan Kurt

Saat 14.00 olursa benim katılmam mümkün değil. Daha önce de belirttiğim gibi artık hafta içleri İstanbul'da çalışıyorum, İzmir'e hafta sonları gidiyorum. Bu hafta yoğunluktan dolayı İzmir'e Cumartesi 12.10 uçağı ile geleceğim. Uçağın İzmir'e geliş süresi oradan eve gidişim, Evim Narlıdere'de olduğundan oradan sevgi yolu Pınar Kitap'a gelişim bir hayli vaktimi alacağından toplantı 17.00 yapılırsa ben de katılabilirim. Eğer saat 17.00 için geç olur derseniz üzülerek katılamayacağımı belirtmek zorundayım. Katılmayı istiyorum ama saat nedeniyle katılamazsam şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. ;)

tommikser

o zaman soyle yapalim saat 3te baslayalim toplanti 6dan once hayatta bitmez herkes bulusmus olur nasil ama uyar mi?

Tarkan Kurt

Olur bende saat 17.00 gibi katılırım. Bununla birlikte Pınar Kitaptan almayı düşündüğüm Astonishing X-Men 2 nci kitap, Greystorm 4 ncü kitap, Spiderman Yepyeni bir gün kitaplarında seçme ve öncelikli alma haklarını kendimde saklı tutuyorum.  ;D Bu nedenle ben gelmeden kimse bu kitaplara el sürmeye cesaret bile etmesin  ;D ;D Ben kitaplarımı seçtikten sonra diğer marabaların almasına müsadee edeceğim. ;D

tommikser

ohooooooooooooo hala almadin mi abi ben onlarda 2. tekrara gectim ;D

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Ağustos, 2011, 17:58:22
ohooooooooooooo hala almadin mi abi ben onlarda 2. tekrara gectim ;D

Valla alamadım Güneş. Hafta içi İstanbul'dayım ama Avrupa yakasında olduğumdan ve işlerin yoğunluğundan Kadıköy'e geçmeye bir türlü fırsat bulamıyorum. Hafta sonu da malum İzmir'de çoluk çocuğu bırakıp çizgiroman peşine düşemiyorum. Bu toplantı benim için de bir fırsat olacak. :)

haysat

İzmir'deki dostlara müjde.
Benim ön ayak olmam ve Güneş'in girişimleri ile toplantı dahada renklenecek gibi.
Bir çoğumuzun Hürriyet gazetesinde yayınlanan ALPAGO isimli çizgi romandan tanıdığı Fikret Kol ve bir kaç çizer arkadaşı toplantıya katılacaktır.
Toplantıya katılacak arkadaşları şimdiden kıskandım,umuyorumki çok güzel bir gün olacak.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !