27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Eyüb abi bu şaka bizim kinowa Hasan'ın bana yaptığı bir şaka.Benim ne mikserliğimi gördünüz şu ana kadar.Arada karıştırdığım oluyor tabide neyse ;D

Bu arada toplantıda gelen Gordonları okumaya başladım.Tay yayınları gerçekten süpermiş.Nerde bu baskılar abicim yav.

Toplantımızda gelen bu güzel hediyler için çok sağol kedidero abim.Senin bu jestin bana güzel bir sözümüzü hatırlattı:

İZMİR'Lİ OLSUN ÇAMURDAN OLSUN.

tommikser

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Ağustos, 2011, 00:38:11

Ne mutlu sizlere sevgili gunessemerci birgün bakarsın bizimde yollarımız düşer o muhabbetlere

İnşallah abi İstanbul'a geldiğimde tanışır bol bol konuşuruz.Bende seninle tanışmayı çok isterim.Müzik bilgine hayranım bu arada...Yeni yazılarını ve bize önereceğin klipleri 4 gözle bekliyorum.

FerdiFon

Toplantı Çok Keyifli Geçmiş Yorumlardan Ve Resimlerden  Her Şey Belli Oluyor  , Bu Güzel Toplantıya Katılan Herkese Ve Resimleri Bizlere Ulaştıran  Arkadaşa Çok Teşekkür Ediyorum  ...

tommikser

Yakında bizim kadar olur mu bilmem ama ;D siz değerli Edirne camiasından da böyle güzel bir toplantı bekliyoruz.

Dışarıda yapılan her güzel toplantı İstanbul camiasına örnek olsun dimi ;D

FerdiFon

İnşallah  Güneş Kardeşim ,İstatisliğe Göre  Burda  Bir Çok Edirne'li Tespit Etmiş Bulunuyoruz Fakat Görünürde   Ben ,Ayhan Ve Doktor Arkadaşımızdan Başka Kimseyi Tanımıyoruz :)  Acaba  Formun İçinde Kim Hangi İlden  Katılıyor Diye Bir Konu Açmanız Mümkünmü  , Tanışma Bölümü Var Gerçi Ama  Direk  Hangi Şehirdeniz Diye Bir Konu Olsa Diyorum  ...

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Çakay - 28 Ağustos, 2011, 23:04:41
İnşallah  Güneş Kardeşim ,İstatisliğe Göre  Burda  Bir Çok Edirne'li Tespit Etmiş Bulunuyoruz Fakat Görünürde   Ben ,Ayhan Ve Doktor Arkadaşımızdan Başka Kimseyi Tanımıyoruz :)  Acaba  Formun İçinde Kim Hangi İlden  Katılıyor Diye Bir Konu Açmanız Mümkünmü  , Tanışma Bölümü Var Gerçi Ama  Direk  Hangi Şehirdeniz Diye Bir Konu Olsa Diyorum  ...

Aşağıda böyle bir başlık var

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3616.0.html

alan ford, guantanamo, vega, legs, berkdinho ve siz.

6 kişi oldunuz.

FerdiFon

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ağustos, 2011, 23:14:26
Alıntı yapılan: Ahmet Çakay - 28 Ağustos, 2011, 23:04:41

Aşağıda böyle bir başlık var

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3616.0.html

alan ford, guantanamo, vega, legs, berkdinho ve siz.

6 kişi oldunuz.

Evet Bu Ankete Ben Katılmıştım  , Ama Şahıslar  Hakkında Pek Bir Şey Bilmiyoruz  , Anket İçin Teşekkürler  ...
İsimler İçinde Teşekkür Ediyorum  ...
Anketin Altını Okumak Aklıma Gelmemiş :)  Yorumları  Siz Hatırlatınca Bir Daha Bakınca Gördüm ...

Tarkan Kurt

Aslında cuma günü Edirne'ye günübirlik gittim, adliyede bir işim vardı. Zaman zaman Edirne'ye gideceğim. Edirneli arkadaşlar bir toplantı ayarlarsa katılmak isterim.

haysat

Gerçekten güzel bir toplantı olmuş,herkes mutlu görünüyor.
Çizgi romanın ve Güneşin olduğu toplantı zaten başka türlü olmazdı.
İyiki varsınız ve bu aile her geçen gün yeni katılımlarla büyür.
Orada olamasakta İstanbul toplantılarından yaşadıklarınızı ve mutluluğunuzu anlıyorum.
Bu forumda olan ve toplantılarda tanıştığım insanlarla bende sanki 40 yıllık dost arkadaş izlenimleri yaşamıştım.
Bir çok arkadaşımızla tanışamasak bile forum aracılığı ile kurduğumuz dostluklar  umarım baki kalır.
Herkese selam...
Not: Hasan İstanbul toplantısını yapalım artık zamanı gelmiş gözüküyor....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ağustos, 2011, 14:37:24
Fotolardaki bazı kişilerin fotoşop ile eklendiğine dair ihbar mailleri geliyor.

Olayı ciddiyetle araştırıyoruz.

Pearljam arkadaşımız ile görüştüm ve toplantıya gitmediğini söyledi.

O kadar keyifli bir toplantıydı ki yalandan da olsa orada olmadığımı kabul edemiycem, yani fotoşop falan yok hepimiz oradaydık  ;D

alan ford

drdannyboy'da Edirne camiasının sessiz üyelerindendir. Toplantı şart oldu artık.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kedidiro

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ağustos, 2011, 22:40:10

keyifle oku güneş kardeşim... ancak küçük bir düzeltme yapmam lazım...her ne kadar yukardaki alıntıya sonuna kadar katılsam da ben manisa'lı, hatta en doğrusu KASABALI'yım...( kasaba neresi egeliler bilir ;)

tommikser

Aslına bakarsan bende İzmirli değilim.Orjin Alaşehir,yani ikimizde hemşehriyiz ;D

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: kedidiro - 30 Ağustos, 2011, 10:23:17
Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ağustos, 2011, 22:40:10

keyifle oku güneş kardeşim... ancak küçük bir düzeltme yapmam lazım...her ne kadar yukardaki alıntıya sonuna kadar katılsam da ben manisa'lı, hatta en doğrusu KASABALI'yım...( kasaba neresi egeliler bilir ;)

İzmir'li olsun Çamurdan Olsun sözüne sonuna kadar katılıyorum, Bende Karaman- Ermenek'liyim ama İzmir'i çok seviyorum. :)

s.b

Gerçekten de İzmir'lilerin gayretine gıpta ediyorum. Toplantıları çok keyifli geçmiş ve hemen tekrarlamak istiyorlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN