2021 Ağustos - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 01 Ağustos, 2021, 19:26:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Esse Gesse Hayranı...

Orontes81

zagor 230. Sayının kapağı güzel olmuş

Draka

Yalınayak Gen'in 9.sayısının çıktığını listeye bakarken farkettim. Çok sevindim. Son 1 kitap kaldı.

someoneofgod

https://kidega.com/kitap/yine-gel-383775/

bu nasıl seridir neyin nesidir bilenler var mı? yeni çıkmış.

Vassago007

Bugün, Çizgi Düşlerden 9 fasikül (Direniş Çağı) Star Wars'lar çıktı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Vassago007 - 19 Ağustos, 2021, 22:46:19
Bugün, Çizgi Düşlerden 9 fasikül (Direniş Çağı) Star Wars'lar çıktı.
Artık Çizgi Düşlerin gözü Star Warslardan başka bişey görmüyo...

someoneofgod

Eternals, Çizgi Düşler'den çıktı.

https://cizgiromansepeti.com/eternals-ebediler/

Yazar ve çizer kadrosu çok iyi duruyor.

sultanhisar

SERFOR26

hiç inanacagım gelmiyor iyice sogudum artık teks ten

kedidiro

İnternet satış sitelerinden gördüğüm kadarıyla Desen yayınlarından yeni bir Paco Roca grafik romanı çıkmış: Ev... Kırışıklıklar ve Kumdan Sokakları sevmiştim.

Kinowa59

Biraz evvel İlker Özer bey ile tlf. görüştüm. Tex aylık ve Maxi tex 23  pazartesi tatil olduğu için, salı günü dağıtımda olacakmış. Sayın caretta bey, proteus ile yeniden karşılaşma bu sayıdamı gerçekleşiyor.

caretta

Alıntı yapılan: bayram - 27 Ağustos, 2021, 18:24:25
Biraz evvel İlker Özer bey ile tlf. görüştüm. Tex aylık ve Maxi tex 23  pazartesi tatil olduğu için, salı günü dağıtımda olacakmış. Sayın caretta bey, proteus ile yeniden karşılaşma bu sayıdamı gerçekleşiyor.
BenTex Willer ve Maksi Teks çıkacak diye biliyordum.Aylık Teks bayağı sürpriz oldu.Evet,693-694 sayılarda Proteus 4.kez geri geliyor.Proteus da tıpkı Mefisto gibi zırt pırt ortaya çıkan düşmanlardan.Arkadaşın son 3 gelişini merak edenler için:1.gelişi Oğlak Altın Seri 86-87 sayılar.Bu sayılarda gerçek kimliği olan Perry Drayton ismine rastlıyoruz.Maceranın sonunda tutuklanıyordu.2.gelişi Çizgi Düşler Klasik Seri 9.sayıda.Orijinal 185-186 sayılar.Maceranın sonunda trenden nehre düşüyordu.Bu macerada Teks'in kılığına girerek banka soyuyordu.Ölmediğini 3.gelişinde görüyoruz.Yalnız bu 3.geliş orijinal 316-317 sayılarda.Bu macera 32'lik Alfa Teks Serisi'nin 8-10 sayılarında.Bu maceranın finalinde sirkte kaplanların kafesine düşüyor ve epeyce hırpalanıyordu.Teks'in "yaralı ama yaşıyor"sözleri hazretin 4.kez gelebileceğinin habercisi idi.Bu macerada Proteus'u Kit Carson kılığında görüyoruz.Nitekim,383 sayı sonra tekrar çıkageliyor.İki kitaplık bir macera.YaniÇizgi Düşler'in iki kitap formatı ile tam macera olarak okuyacağız.Bir de ufak spoiler vereyim.Maceranın finali yine bir tren sahnesi ve adamımız bu sefer Kit Willer kılığında.5.kez gelirse bu sefer de Tiger Jack kılığına girecek zahir...

Kinowa59

Desenize haftaya çıkacak aylık tex ile Tommiks 'in azılı düşmanı binbir suratı anımsatan proteus ile harika bir macera okuyacağız. Hemde sonunu aylarca beklemeden, bir ciltte başlayıp bitiyor. Değerli tex üstadımız sayın karetta bey'e bu güzel  bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

Nemo

Gerekli Seyler'den Thanos: Zero Sanctuary albumu cikmis.

Özel Alfa Ajanı

SERFOR26

teksler bugünde çıkmadı. bakalım çıkacakmı gerçi çıksa kendi satış sitesi çizgi roman sepetinde reklamı olurdu.