Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

İş yoğunluğundan dolayı geç kaldıklarını en kısa zamanda yayınlayacağını söyledi.Bende heyecan ile bekliyoruz dedim ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: tommikser - 02 Nisan, 2014, 09:09:36
İş yoğunluğundan dolayı geç kaldıklarını en kısa zamanda yayınlayacağını söyledi.Bende heyecan ile bekliyoruz dedim ;D
Hayırdır Teks Seçimleremi katıldı ne iş yoğunluğu bu... ??? ;D :D

hennessy

Bu kadar kitap arasında unuttum. Hakketten Tex süper ciltte çıkar inşallah da bizde okuruz yoksa senede bir iki adet çıkaracaklar ise işimiz yaş.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş.Teks artık kendini iyice unutturdu.Oğlak Yayıncılık'ı tebrik ederim!!! Şimdiki trend'e göre "Teks out;Batman in!"

yunusmeyra

Alıntı yapılan: caretta - 03 Nisan, 2014, 19:03:36
Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş.Teks artık kendini iyice unutturdu.Oğlak Yayıncılık'ı tebrik ederim!!! Şimdiki trend'e göre "Teks out;Batman in!"
bunu yapan "yanlış!" yapar  >:( şakaya gelmez  8) 8)
Tex yayını ,bence , oğlak yayıncılığın bir "prestij" konusu olarak ele alacağı başlıklardan olmalıdır..bu sebeple kesintiye uğramamalı,geçe bırakılmamalı , "gözden ve gönülden uzak" tutulmamalıdır
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

Teks konusu en çok bu forumda dillendiriliyor.Çok da iyi oluyor.Tommikser dostumuza söyledikleri "iş yoğunluğu" bana da söylendi.Satışı garanti,
sadık bir okuyucu kitlesi olan bu popüler çizgi romanın telifi nasıl bu kadar gecikir anlamak mümkün değil.Yılda 24 sayı Altın Teks,24 sayı da Seri
Teks yayınlıyorsun.Bastığın belli,sattığın belli.Almanak,maksi v.s.zaten boşlamışsın.Bari bunları düzenli yayınla;meraklıları da fıtık etme.

hennessy

Tex ölmez vatan bölünmez........Batman ve Tex el ele :) Bizi Tex den mahrum etmeyin. Lal kitap almanakları ne zaman basacak?

DAMPYR

Tekste, Dampry'in hısımına üğradı galiba yoksa şimdiye çoktan çıkardı.... ??? ::) :P

haysat

Mayıs ayına kadar Teks yok arkadaşalar.

Bu gün Oğlak yayınlarından bir arkadaşımla telefonda biraz muhabbet ettik.

Söylediğine göre ancak Mayıs başında yeni sayılar ve başka kitaplar çıkaracaklarını söyledi.

Ben Dampyr başka bir yayınevinin aldığını "hatta basacak arkadaşla" bu konuda biraz laflamıştık.

İsim ve yayınevini söylemeden bu konuyu sorduğumda Dampyr'nin yayın hakları bizde kimse basamaz dedi.

Dampyr savaşları başlıyor,bakacağız ve göreceğiz..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

caretta

Ali Bey sağlam istihbarat almış anlaşılan.Mayıs ayını bekleyelim bakalım.Belki Altın Teks'lerde biraz daha hızlanırlar.

HayalGücü

Alıntı yapılan: haysat - 03 Nisan, 2014, 21:56:23

Ben Dampyr başka bir yayınevinin aldığını "hatta basacak arkadaşla" bu konuda biraz laflamıştık.

İsim ve yayınevini söylemeden bu konuyu sorduğumda Dampyr'nin yayın hakları bizde kimse basamaz dedi.

Önceki yayınları için teşekkürler ama şu andan itibaren Oğlak'tan nefret ediyorum.

doktor1881

EVET OĞLAK HIZLI BAŞLAMIŞTI AMA SON ZAMANLARDA NOKTAYI KOYMAYI DÜŞÜNÜYOR HERHALDE

jack sparrow

Haziran ayına kadar uzayacağı söyleniyor kulislerde.
Teks okuma keyfimizin içine ettin be Oğlak.
Ne demeli başka bu yayıncılık tarzına bilmem ki.

darkwood

Alıntı yapılan: haysat - 03 Nisan, 2014, 21:56:23
Mayıs ayına kadar Teks yok arkadaşalar.

Bu gün Oğlak yayınlarından bir arkadaşımla telefonda biraz muhabbet ettik.

Söylediğine göre ancak Mayıs başında yeni sayılar ve başka kitaplar çıkaracaklarını söyledi.

Tex'i anlaşılan 1 ay daha bekliyeceğiz.

Dampyr'in hakları elinde olan arkadaşa bu kitabı ne zaman ve yılda kaç adet macera basmayı düşünüyor, onu da soru ver bir zahmet.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Sizce bu resmi niye yayınladım?