Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Teks'i bir türlü yayınlamayan Oğlak Yayınevi'ne veriştirelim diye!!!

Yavuz tamer

Galiba renkli TEx ve zagor cizgi düşler den geliyormuş diye duydum,dogrumu?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Yavuz tamer - 14 Nisan, 2014, 21:40:44
Galiba renkli TEx ve zagor cizgi düşler den geliyormuş diye duydum,dogrumu?
Dampry'i vermeyen Oğlak başka yayınevine Renkli Teksi hiç vermez diye düşünüyorum.... :-\ :'( :P

tommikser

Yakında Oğlak yayına rağmen bağırta bağırta birileri çıkarırsa iyi olur.Belki Oğlak bir gün yayın yapmayı bırakırsa yayınlayan yayınevi içinde iyi bir referans olur.Böylece tex kaldığı yerden yoluna devam edebilir.

Yavuz tamer

Bugun İlker Özer ile konuştum.Renkli TEx ve Zagor,yeni maceralar ile önümüzdeki günlerde Cizgi Düşlerden çıkacakmış.

seastar1000

saka degıldır ısaalah

darkwood

Alıntı yapılan: Yavuz tamer - 15 Nisan, 2014, 17:01:30
Bugun İlker Özer ile konuştum.Renkli TEx ve Zagor,yeni maceralar ile önümüzdeki günlerde Cizgi Düşlerden çıkacakmış.
Eğer gerçekse harika olur, bu yayınlarda yakışır Çizgi Düşlere..
Darkwood Sakinleri..

caretta

Renkli Teks eski sayıların renkli olarak basılan serileri yanılmıyorsam.Yani Altın Seri.Benim anlayamadığım Oğlak artık Teks yayınlamayacak mı? İlker
Özer Teks'in telifine talip mi oldu? Ne oluyor bilmek hakkımız değil mi? Telif ortada ise İlyas niye talip olmuyor? Oğlak Yayıncılığın sahibi Senay
Hazinedaroğlu'na ulaşmak ve neler olduğunu en yetkili ağızdan öğrenmek mümkün değil mi? Bu belirsizlik,çıktı çıkacak,açığı kapatacağız,temaslarımız devam ediyor muhabbeti artık fena halde can sıkıyor...

caretta

Cem Demirbaş'ın Çizgi Diyarı'nda yazdığı bir not var.Oğlak Yayıncılık geçen hafta Teks ciltlerini 4 liradan sattı diyor.Eğer Oğlak deposunu boşaltmaya
başladıysa bu iş bitti demektir.Teks demek ki Türkiye'de bir yayınevi daha eskitti.

tommikser

Abi yayınlanacak olan Tex altın Tex'in yeniden renklendirilmiş hali değil.Bu bizdeki yayınlanan Dylan Dog Renkcümbüşü tarzı bir yayın.Aylık Tex ile bağlantısı olan bir yayın değil.Tex ile Oğlak arasında bende her an bağın kopabileceğini düşünüyorum.Her ne kadar Tex konusunda yapılamayanı yapsa da oğlak,şu anda ki durumdan da kendileri sorumlu.Bu kadar yüksek fiyat ve az okuyucu ile bu iş bir yerde son bulabilirdi.Umarım hepimizi yanıltacak bir şey duyarız.

hanac

Depo boşaltmayı bende duydum.

s.b

Dampyr'den bile vazgeçemeyen Oğlak Yayınevi Tex'den asla vazgeçemez.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Tex'in basılıp basılmaması o kadar da önemli değil önemli olan 30 lira(idefixte üst fiyat böyle yazıyor bu üst fiyatta bir muamma aslında ya neyse)dan satılan bir yayının 4 liradan satılıyor olması.Çizgiroman severler bu kadar mı zengin ki sürekli sağmal inek gibi sağılıp duruyor.tekli sayılar 16 tlden satışa konuyor 4x16=64 ederki sonra bunları ciltleyip fiyatını düşürüyor ama toptan olunca 4 tl çık işin içinden...Hey be tex hey be oğlak ve hey ki hey biz çizgiroman severler.Nelere kadiriz...Bu arada lal klasik olayına girmiyorum bile .Sözde etiket fiyatları 36 lira depo fiyatı 4 lira....Hadi buyrun...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Nightrain

4TL mi? Bu adamlar kaça bastırıyor bu çizgi romanları? Adamlar resmen inek gibi sağıyor. Bu tarz haberleri gördükçe çizgi roman okumaktan soğuyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Aynı fiyata Batman oku canın sıkılmasın :D