Air - KaraKarga

Başlatan Nightrain, 14 Ocak, 2024, 17:11:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Yükseklik korkusu olan hostes Blythe, terörist olup olmadığından bile emin olamadığı gizemli bir yolcuya aşık olmak ve hayatının en tuhaf yolculuğuna çıkmak üzere.
Bu adamın peşine düşen Blythe, teknolojik komplolar, karanlık siyaset ve gizli örgütlerle örülmüş bir ağa zorunlu iniş yapıyor.
Uçuşu ve gerçekliği kontrol edebilen yegâne insan olduğunu öğrendikten sonra da büyülü denebilecek kadar gelişmiş bir teknoloji sayesinde, bazı cevaplara ulaşmak için uzay-zaman kurallarını ihlal ediyor.

Eisner ödüllerine aday gösterilmiş bu dört ciltlik nefes kesen serinin yeni edisyonunun ilk kitabı, karşınızda!

Çizer: M.K. Perker
Yazar: G. Willow Wilson
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 144
Ebat: 16 x 23
Kağıt: 2.Hamur
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

KaraKarga denince tüylerim diken diken oluyor. İleri seviye özensizlik konusunda beni hiç yanıltmadı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Air - Cilt 1

Yükseklik korkusu olan hostes Blythe, terörist olup olmadığından bile emin olamadığı gizemli bir yolcuya aşık olmak ve hayatının en tuhaf yolculuğuna çıkmak üzere. Bu adamın peşine düşen Blythe, teknolojik komplolar, karanlık siyaset ve gizli örgütlerle örülmüş bir ağa zorunlu iniş yapıyor.
Uçuşu ve gerçekliği kontrol edebilen yegâne insan olduğunu öğrendikten sonra da büyülü denebilecek kadar gelişmiş bir teknoloji sayesinde, bazı cevaplara ulaşmak için uzay-zaman kurallarını ihlal ediyor.

Eisner ödüllerine aday gösterilmiş bu dört ciltlik nefes kesen serinin yeni edisyonunun ilk kitabı, karşınızda!

Yayın Tarihi: Ocak 2024
Sayfa Sayısı: 144
Boyut: 16x23 cm
Yazan: Yazar: G. Willow Wilson
Çizen: Kutlukhan Perker
Kağıt Türü: 2. Hamur
Fiyat: 220 ₺

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Şubat, 2024, 12:23:47Ben açmıştım daha önce.  ;D

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=18189.msg245934#msg245934

Benimde aklımda kalmıştı ama bulamadım.  ;D

İkisini birleştireyim. Teşekkürler.

hanac

Air - Cilt 2

Hostes Blythe'ın en büyük korkusu, yükseklikti...

...Ta ki gizem, tehlike ve büyülü bilimin tuhaf bölgesine çakılana kadar.

Artık Blythe'ın endişe etmesi gereken büyük şeyler var... Gerçekliğin dokusu gibi.

Ama yalnız değil: Gizemli aşkının peşine düştüğü umutsuz arayışında Blythe, bizzat Amelia Earhart'ı buldu!

Amelia, kaybolduktan sonra nasıl hayatta kalmıştı? Yakıt olarak rüyaları kullanarak, bilinen ve bilinmeyen dünyalar arasında seyahat etmesini sağlayan yüzlerce yıllık sır neydi?

Ve gerçek planı ne?

Blythe, bunların hepsine cevap olabilir.

İnsanı içine çeken bu Eisner adayı seri, ikinci cildiyle devam ediyor.

Yayın Tarihi: Mart 2024
Sayfa Sayısı: 136
Fiyat: 280 ₺

ferzan

Birkaç ay önce 220 TL olan fiyat, daha az sayfa sayısına sahip (8 sayfa kadar) bir sonraki ciltte 280 TL olmuş. Tamam, buraya kadar bir derece anlaşılır lakin ilk cildin 220 TL olan fiyatına da güncelleme gelmiş ve 280 TL'den satılıyormuş. Yani iki cildi de 280 TL etiket fiyatına sahip şu anda. Yeni yıl diye mi böyle oldu merak ediyorum. Çıktığı gibi almayanlar, iki ay geçtiği için 60 lira daha fazla para ödemiş olacak (elbette alan indirim kovalayıp öyle alıyor çoğunlukla ama o 60 lira fark da indirimde 20 liradan fazla kar sağlamayacak). Muhteşem bir değişim hızı. Baktığım birkaç sitede durum bu şekilde. Galiba yeni yıldan sonra fiyat bu şekilde güncellenip ilk cilt, ikinci cilde eşitlendi. Basım tarihi olarak da Aralık gözüküyor. Ben Ocak ayında çıktı diye biliyorum ki listelerde öyle zaten. Bu kadar kısa sürede yeni yıl zammından nasiplenmek istediler diyeceğim ama 220 TL, Ocak ayı bitiminde 280 TL olmadı ki? İkinci cilt çıktıktan sonra fiyat eşitlemesi yapıldı. Anlayamıyorum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com