Tapınak - Marmara Çizgi

Başlatan tommikser, 24 Ekim, 2011, 13:14:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 29 Mart, 2013, 15:44:58
Çıkmış! Dean' in Marmara Çizgi Başlığında yayınladığı fotodan anladığım kadarıyla Yürüyen Ölüler ebatlarına yakın bir formatta basılmış

Bunu kutlamalıyız, herkezi oy kullanmaya davet ediyorum  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6637.0.html

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 29 Mart, 2013, 15:48:53
Bunu kutlamalıyız, herkezi oy kullanmaya davet ediyorum  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6637.0.html

hah ha! güzel bağlamışsın yüce admin :)

DAMPYR

Tapınak 3.albümse ilk iki albüm ne oldu daha öncemi çıktı.onu anlamadım ben... ??? :P :D

pearl jam

İlk 3 albüm beraber basılmış sanırım

pukay

tommikser

Ben okumaya başladim.Yarin nasil buldugumu yazarim.Baski olarak boyut olarak ben cok begendim.Tesekkurler İlke.Darisi Bone...

rumar80

Sadece İlke'ye değil de biraz da Emre Yavuz ve Erdem Bey'e de teşekkür etsek. Onların emeklerine haksızlık oluyor gibi...

tommikser

Dedigin gibi Umar abi biraz haksizlik yaptim.Bu cabalari icin tum Marmara ailesine cok tesekkurler.

altay1944

balon yazıları okunacak kadar büyük mü...Yani almaya değer mi? Anladığım kadarı ile boyutlar tatmin edici.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

tommikser

Bence iyi gozluksuz okuya bildim.1.75 gozu bozuk adamim.Haa orjinal olsa guzel mi olurdu evet.Yalniz boyuttada mukayeseyi orumcek adam veya yuruyen olulerle yapin.Boyut ayni.İceride kullanilan font boyutuda bence ayni.Eger okuyorsaniz bu yayinlari ve sizde problem yaratmiyorsa bencede problem olmaz.

yunusmeyra

yeni bir seriyi kazandıran tüm yetkili ve etkili arkadaşlara teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Marmara Çizgi'ye teşekürler. Beklediğim bir yayınla kavuşmak güzel oldu...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Simdi bitirdim.Kure filminin tadinda cok ama cok iyi bir bilimkurguydu.Gerilim enfesti.Konuyu ve cizimleri cok begendim.Bence bilimkurgu severler hic kacirmamali.Cok sevdim Marmaya cok tesekkur ederim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 31 Mart, 2013, 17:56:34
Simdi bitirdim.Kure filminin tadinda cok ama cok iyi bir bilimkurguydu.Gerilim enfesti.Konuyu ve cizimleri cok begendim.Bence bilimkurgu severler hic kacirmamali.Cok sevdim Marmaya cok tesekkur ederim.
Tam bana göreymiş desene... 8) 8) 8)

hanac

Tapınak'ın Tanıtım Bülteni geldi;

196 Sayfa, 17x24x1,1cm, Renkli, 450gr, 28TL, TAM MACERA

DÜNYAYI KEŞFEDİN, MACERAYLA... VE AYNI ZAMANDA DA KORKUYLA TANIŞIN.

Suriye kıyılarındaki başka bir denizaltıdan yardım çağrısı alan U.S.S. Nebraska'nın mürettebatı bir dizi devasa mağarayı araştırmaya başlar.
Buldukları şey ise 70 yıl önce batmış ve mürettebatı gizemli bir şekilde ölmüş bir Rus denizaltı enkazıdır.
Denizaltının üzerindeki gizemi araştırırlarken, Nebraska'nın araştırma ekibi, Ugaritlerin kadim ölüm tanrısı Môt'a adanmış çok
büyük bir yer altı tapınağı keşfeder.

Nebraska'da esrarengiz şeyler olmaya başlarken araştırma ekibi, buldukları tapınağın Môt'a tapınmak için inşa edilmediğini anlar...
Tapınak onu hapsetmek için yapılmıştır! Artık ekibin yapması gereken şey, ölüm tanrısının hapishanesinden kaçarken Môt'un serbest kalmasını ve dünyaya yıkım getirmesini önlemektir.