Tapınak - Marmara Çizgi

Başlatan tommikser, 24 Ekim, 2011, 13:14:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Cok ama cok iyiydi arkadaslar fiyatida fazla degil neredeyse 2 Tex parasina veya Zagor dev album fiyatina.Bence onlari oteleyip bunu alin.Hatta zorla ikna edin almayanlari ;D

HacıGeraltEmmi

Kuzgun'dan tanıtım ve sayfa örneği bekliyorum. Bakıp karar vereceğim alıp almamaya. ;)

tommikser

Al abi al tanitimi bekleme.İlk sayfalardan bisey anlayamayabilirsin.Kendini bir anda Tex okumuyormus gibi hissedip mutlu oluyorsun.Tanrim italyanlarin disinda da cr yapanlar var ki diye sukur duasina cikabilirsin benim gibi :D

HacıGeraltEmmi

Frankofonlara Bouncer'dan sonra temkinli yaklaşmaya başladım Güneş. Sana itimat edip sipariş verdim, beğenmezsem parasını senden alırım artık ;D

altay1944

Ben de tanıtım sayfasını bekleyenlerdenim.Adaşım duy milletin sesini koy şu sayfaları artık..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alın arkadaşlar pişman olmazsınız.korku çizgi romanları herzaman iyidir.çizimlerde güzel ben beğendim... 8) :D ;)

tommikser

Abim begenmezsen benim hediyem olsub ;)

pearl jam

Pelerinli de çok beğenmiş. Alien ve The Thing filmlerini çağrıştırıyormuş ki bu da yeterli bir referans bir çok kişi için. http://pelerinli.com/2013/04/film-gibi-bir-cizgi-roman-tapinak/#

darkwood

Marmara Çizgi'nin yeni yayını TAPINAK cildini
Kuzgun Çizgiromanevinden promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Tapınak'ın ilk bölümünü okudum. Senaryosunu çok beğendim. Çizgiler ve renklendirmesi de iyi.
Bu arada duvarlardaki Star Wars afişleri ve June adlı karakterin Conan okuması hoş detaylar olmuş (hatta çizilen detaydan okuduğu macerayı bile hatırlayacağım nerdeyse :D topu Fatih'e (kalidor) atarak bırakıyorum)

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 09 Nisan, 2013, 12:14:04
Tapınak'ın ilk bölümünü okudum. Senaryosunu çok beğendim. Çizgiler ve renklendirmesi de iyi.
Bu arada duvarlardaki Star Wars afişleri ve June adlı karakterin Conan okuması hoş detaylar olmuş (hatta çizilen detaydan okuduğu macerayı bile hatırlayacağım nerdeyse :D topu Fatih'e (kalidor) atarak bırakıyorum)

Film tadında esrarengizliklerin son bölüme kadar taşındığı güzel bir kitap. Kitabın özellikle  final bölümü olan üçüncü bölümünü daha fazla beğeneceğini tahmin ediyorum.

Darkwood Sakinleri..

rumar80

İlk bölümü bitirdim. Korku filmleri klişesinde ama güzel bir senaryo. Merakla diğer iki bölümü bekliyorum.

kalidor

SPOILER SPOILER..........................

İlk 2 bölüm biraz sıkıcıydı. Bunun dışında en tehlikeli anlarda bile klişeleşmiş Amerikan espritüerliğini ve Johny Depp'e benzeyen abinin (June) son karelerde düğmeye basarken "Hoşçakal tatlım" demesi gibi durumları geçersek uzun süredir okumadığımız tarzda gerilim ve korkunun harmanlandığı bir senaryosu var. Çizimler zaten müthiş. Yalnız atmosfer biraz karanlık olduğundan akşam vakti okurken zorlanıyorsunuz. Hikaye 2029'da geçiyor ama son teknolojik denizaltı dışında pek bilimkurgu içerecek bir öğe yok. O yüzden bilimkurguseverler belki aradıklarını tam anlamıyla bulamayabilirler. Öykü bana daha çok Ufuk Faciası (Event Horizon) filmini hatırlattı. Tabi film evrenin en ucunda bir uzay gemisinde geçerken, Tapınak Akdeniz'de Suriye yakınlarında denizin dibinde geçiyor. Ugaritlerin kim olduklarını da öğrenmiş olduk. Eloğlu nelerden senaryo yazıyor. Marmara Çizgi'ye böyle bir çizgiromanı bize kazandırdığı için teşekkür ederim.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Kitabı bitirdim. Amerikalıların defalarca ıcığını cıcığını çıkardıkları kapalı alanda geçen korku filmlerinin hemen hemen tüm özelliklerini içeren bir film pardon kitap. Mekan olarak bir denizaltının seçilmesi güzel. Çizimler de.  Johnny Depp ve Scott Glenn'in oyunculukları da iyi.  ;) Okunabilir bir kitap.
   Ellerine sağlık Marmara

HacıGeraltEmmi

Ben bazı karelerde Bruce Willis ve Morgan Freeman amcaları da gördüm sanki :D