Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Gerçekten bir sürpriz olmuş, İdefix' e göre yanlış anlamadıysam çıkmış; ama kadıköy' de falan yok galiba daha? Neyse bekler görürüz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Bana hediye olarak yolladığı Batman'in arka kapağında reklamı var.En kısa zamanda onu da alırım arkadaş.Batman'a boğulalım 80. yılda.

hennessy

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Nisan, 2014, 10:58:47
Bu da sürpriz yayınlardan biri sanırım?

http://www.idefix.com/kitap/batman-pelerinli-suvari-ye-ne-oldu-neil-gaiman/tanim.asp?sid=YQUC842ZOP5P51S5UDE4

Sevgili Ertan ile gece yarısı biten sohbetinde bahsettiği anlata anlata bitiremediği kitap. Merak ile bekliyorum süprüz bu demişti geliyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Bugün drden sipariş vericem bu kitabı azcık arattım güzel bir kitaba benziyor

darkwood

Nihayet bu günleri ve kitapları gördük, JBC yayıncılığı ve ekibini bu başarılı yayınları için tebrik ediyorum.
Umarım işleri hayırlı, kitapların yayınları da düzenli olur.
Darkwood Sakinleri..

connyapku

Oncelikle Jbc yayinciliga satislarinda iyi sans dierim. Benim sormak istedigim her ay bir  yada iki Batman yayinlanacaksa neden bunlarin hepsi yeni yayinlar. Yanlis anlasilmasin yeni sayilar yayinlanmasin demiyorum aksine bu sayilarin bu kadar kisa zamanda Turkiyede yayinlanacak olmasina seviniyorum. Fakat hic Batman yayinlanmamis bir ulkede sadece bu son sayilar yayinlanip sona erecekse batmanin pek tadini alamayiz gibime geliyor. Bu bilka zamani orumceklerle hic tanismayip sadece marmaranin yayinladigi donemi bilmek gibi.
Arada Jim Aparo, Neal Adams, Norm Breyfogle donemini yayinlamayi dusunuyormusunuz ? Esas batmani batman
yapan maceralar sizinde bildiginiz gibi bu donemde.
bir ornek
Batman 431 the man who falls.

klasik maceralarida arada yayinlamanizi umut ediyorum. Bu arada Gotham central'da en cok yayinlanmasini istedigim serilerden biri umarim bir gun yayinlarsiniz.

hennessy

Sanırım yeni yayınlar DC'nin istediği bir şey. Yeni Batman ile bizleri tanıştırmak için New serisi. Nasılsa yıllardır öyle böyle ingilizcesini bazılarının TÜrkçesini okuduğumuz için yeni seri ile başlamak istemişler. Tabi ki bende eski serilerden isterdim mesela No Man's Land ama sanırım bu istekler ilerideki yıllarda olacak.

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 02 Nisan, 2014, 07:07:12
Sanırım yeni yayınlar DC'nin istediği bir şey. Yeni Batman ile bizleri tanıştırmak için New serisi. Nasılsa yıllardır öyle böyle ingilizcesini bazılarının TÜrkçesini okuduğumuz için yeni seri ile başlamak istemişler. Tabi ki bende eski serilerden isterdim mesela No Man's Land ama sanırım bu istekler ilerideki yıllarda olacak.

Murat tam yazacağımı yazmış :) ilk sene hatta seneler biraz yeniler ile gideceğiz , sonra bir kaç klasik basabiliriz.

Güzel yorumlarınız için ayrıca hepinize  teşekkür ederim.

hennessy

Jedmau

D&R Çizgi Romanlar En Çok Satanlar Listesine : Batman : Yeni Dünya 2 , Deadpool 8 , Batman Gülen Adam 32. sıradan giriş yapmış. Herkese sonsuz teşekkürler.

http://www.dr.com.tr/kategori/Kitap/Cizgi-Roman/grupno=00053#!/page=1/filter=MOSTSOLD_DESC/category=4662/price=1;350/pagesize=20

yalcinerol345

Gülen Adam'ın 32.sıradan giriş yapması normal.İdefix'te de öyle.Sıralamayı yayın tarihine göre yapıp bakarsanız(Ben yeni çıkanları bu şekilde takip ederim) Gülen Adam yok.Onun yerine Pelerinli süvari var.

Jedmau

İdefix listesine nasıl bakıyoruz ? ben göremedim

ama jbc yayıncılık kitapları diye aratınca en çok stan gülen adam gözüküyor idefixte

http://www.idefix.com/kitap/jbc-yayincilik/firma_urun.asp?fid=8054

sol tarafa bakabilirsiniz.

yalcinerol345

Kitap sayfasından konu başlıkları,Edebiyat oradan çizgiroman seçiyorum.Hangi yayınevi olursa olsun tüm çıkan çizgiromanları yeniden eskiye görebiliyorm.DR'de de buna benzer.

Jedmau

D&R en çok satan çizgi romanlarda şu an

Deadpool 1.
Yeni dünya 2.
Gülen adam 4. sırada.

Herkese teşekkür ederim.

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Nisan, 2014, 09:19:59
D&R en çok satan çizgi romanlarda şu an

Deadpool 1.
Yeni dünya 2.
Gülen adam 4. sırada.

Herkese teşekkür ederim.

Bu hafta sonu 3'ünü de Büyülü Dükkan'dan aldım.

İlyas'ın dediğine göre acayip iyi satıyormuş.

Şu ana kadar en çok satan çizgiromanlarmış.