Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dursar

Ken PARKER benim daha önce bilmediğim bir karakterdi.kitaplarını gecen YIL toplamama rağmen 49.sayıyı aldıktan sonra komple okudum.muhteşem bir karakter bende bir numaraya oturdu.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Temmuz, 2013, 10:28:07
Sanırım Ken Parker'in ciltlerini göremeyeceğiz. Çünkü birçok sayısı tükenmiş.
Bu sorun değil orjinal cd'ler ellerinde olduğu müddetçe tükenen sayıları yeniden basma imkanları var.Yeterki cilt yapmak istesinler... ::) :) ;)

Hayalet

Benim çocukluğumdan sonra yeniden çizgi roman okumama sebep olmuştur Ken Parker. 30.sayıya kadar geldim her seferinde bir kaç sayı ala ala. Bazen aradığım sayıları bulamadım, sonra büyülü dükkan sağ olsun getirdi. Bundan sonrası 49.sayıya kadar mı basıldı Türkiye'de. Ve normalde yani orjinalinde 59.sayıya kadar mı basılmış?
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

alan ford

ana seri 59.sayıya kadar sonra özel albümlerle devam ettiler , ki bu özel albümlerin 8'i basıldı. Bir de Rodeo'nun geçenlerde bastığı Nefes ve Düş adlı özel ötesi albümü var ki kaçırmayın.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

sulkesen

ken parker çok iyi bir karakter özellikle yazarı Berardi (aynı zamanda Julia 'nın da yazarıdır) nin bu kitaptaki ustalığı kitabın sevilmesinin en önemli sebebidir. İnanılmaz bir anlatım gücü çok yerinde mesajlar. Fakat malesef Türkiye'de değeri tam olarak bilinmiyor. yetersiz satış rakamları en önemli sorunu

Hayalet

Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

Mister NO

darkwood

Ken Parker'in yeni sayısı fuar da çıkmadığına göre, yılbaşına kadar da benim pek ümidim yok açıkçası.
Serinin biran önce tamamlanması için Milazzo için yeni bir imza günümü tertiplesek ne yapsak?  ???
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Sanki geçen sene de fuardan hemen sonra çıkmıştı. Rodeo zaten fuara katılmadığı için fuara yetiştirmek gibi bir derdi yok. Gerçi zaten adamların hiçbir yere yetiş(tir)mek gibi bir dertleri yok

seastar1000

rodeo serı bıtmesın ıstıyor bence böylece aklımız hep rodeo da kalıyor

İlyas Erkul

2-3 gune çıkar arkadaşlar sıkmayın canınızı... ;D

alan ford

Bu arada 50. sayı çıkmış, az önce feyzbuk aleminde İlyas Erkul tarafından paylaşılmıştır. Birazdan buralara düşer :) Kasım sonu ve haziran başı çıkartıyo adamlar , geçen sene bir Adah süprizi yapmışlardı , umarım bu senede bir süpriz yaparlar

Not : ben yazana kadar İlyas paylaşmış   :D

DAMPYR

Yavaş yavaşta olsa seriyi tamamlıyacaklar galiba.... :( :D :)

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 20 Kasım, 2013, 19:27:38
Yavaş yavaşta olsa seriyi tamamlıyacaklar galiba.... :( :D :)

Rodeo arada bizim forumu arada takip ediyor sanırım.  8)
Darkwood Sakinleri..

NIC

Dr ve idefixte Ken Parker'ın 50. sayısının yayınevi olarak Lal görünüyor.

Doğruysa sevindirici bir haber