2015 JBC - DC / VERTİGO EN İYİ KAPAĞI

Başlatan Ahmet Oktay, 19 Aralık, 2015, 19:56:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

2015 JBC - DC / VERTİGO EN İYİ KAPAĞI

BATMAN - KARA ŞÖVALYE DÖNÜYOR          BATMAN - ÖLDÜREN ŞAKA               BATMAN - ÖLÜMCÜL TASARIM

BATMAN 3                                                         BATMAN 4                                           DETECTIVE COMICS 3

HARLEY QUINN 1                                              KINGDOM COME                                  AMERİKAN VAMPİRİ 1

Chuck

Hiç düşünmeden Ailenin Ölümü dedim. Bunda kapağın şeffaf sömiz olarak basılmasının büyük rolü var.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

HacıGeraltEmmi

Amerikan Vampiri estetik olarak hepsinden iyi bence

aa

Esse Gesse Hayranı...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Caped Crusader

The_DarknesS

noir

Bence ailenin ölümü övgüyü ve en iyi seçilmeyi hakediyor, hatta yılın en iyi kapağı seçilmeli. Ülkemizde şeffaf şömizle kapak basmak, heleki bir çizgi romanda bunu yapmak gerçekden takdire şayan bir hareket

nicholaihel

Kara Şövalye Dönüyor ve Amerikan Vampiri'ni de çok beğeniyor olmama rağmen Öldüren Şaka yanıtım. Gerçi burası resmen ölüm gurubu olmuş :)

hanac

Jokerli iki kapak birinciliğe oynuyor.

Biri "Öldüren Şaka", diğeri "Ailenin Ölümü".

kalidor

Ailenin Ölümünü'nün orijinal yapısı yani çift taraflı kapak kurgusu yılın kapağı olmaya aday.
Crom! Ölüleri Say...

Levent Suberk

Kara Şövalye Dönüyor sade tasarımı ile çok iyi. Batman Ailenin Ölümü kapağı hem çizimi hem de tasarımda şeffaf kapak kullanılmasıyla çok iyi bir buluş. Bunlara rağmen benim oyum sempati duyduğum bir çizgi roman kahramanına, Harley Quinn'e gidiyor.

darkwood

Öldüren Şaka ve Harley arasında kaldım. Çoğunluğa uydum.  8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Finale kalan kapak;

BATMAN - ÖLDÜREN ŞAKA