2020 TEMMUZ AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 11 Ağustos, 2020, 13:20:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Airborne 44-Cilt 2                                                                    DC Rebirth Justice League Vs. Suicıde Squad

Dylan Dog Sayı 63 - Siyahlı Kadının Tebessümü                         Gençlik Yolculuğu 6.Cilt

Hedef Ay - Herge Tenten'in Maceraları                                        Hiper - Kapitalizm

İhtiyar Logan 9 Avcı ve Av                                                         Joker Daffy Duck

Justice League Cilt 3 - Ebediler                                             Kahramanlık Akademim 14.Cilt

Ken Parker Yaşam Mücadelesi 2 - Özel Seri 14                         KISAS 3 KAPAK A

KISAS 3 KAPAK B                                                                        KISAS 3 KAPAK C

KISAS 3 KAPAK D                                                                        KISAS 3 KAPAK DÜKKAN

Mister No Yeni Maceralar Sayı 3 - Ormanın Tutsağı                    ONCE & FUTURE 1

Öyle Bir Geçer Zaman ki                                                            Titana Saldırı 27.Cilt

Tomie 2.Cilt                                                                     USAGİ 1

Usagi Yojimbo Sayı 1 (Presstij Dükkan Varyantı

USAGİ 1- A                                                                        USAGİ 2

USAGİ 3                                                                         USAGİ 4

USAGİ 5                                                                           USAGİ 6

USAGİ 7                                                                            ÜMİT KAPTAN 9                                                     

Watchmen Başlangıç Gece Kuşu - Dr. Manhattan              Wilson

Yeşil Dev Hulk 181 - Karşınızda Wolverine!                         Zagor Kökler Sayı 2 - Yemin

Zagor Sayı 218 - Philadelphia Canavarı                                      Zagor K.M.D. 14

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2020 TEMMUZ AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

nicholaihel

Zorlu aymış, once and future I seçtim.

ZGeralt

aa

Mister No Yeni Maceralar Sayı 3 - Ormanın Tutsağı
Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

darkwood

Darkwood Sakinleri..

pizagor

Geçen zaman ve saatler, insanın tek mutlak ve kaybetmeye mahkum savaşı. 'İnsan vs. zaman'. Kişinin sadece belki azıcık daha uzatabileceği, bozulmaya mahkum yaşam döngüsü. Bu kapağın bana anlattığı çok şey var. Bence harika bir kompozisyon...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

samalasio99

Nemo

Kisas kapak C'yi sectim. Ama Dylan, Zagor kokler, Usagi 1 ve Tenten de favorilerim oldu.

Özel Alfa Ajanı

dayıcomics

Burada kapaklar eksik. Hulk kapakları ve One&Future'ın variant kapağı eksik.

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Hedef Ay - Herge Tenten'in Maceraları dedim.

Gabby

Tenten-Hedef Ay kapağını oyladım. "net çizgi" nin tüm özelliklerini-güzelliklerini yansıtan, bunca yıl sonra bile hala albenisi olan bir kompozisyon.