Star Trek: Discovery (2017)

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 19:11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:7 Bilim-kurgu dizilerinin vazgeçilmezi olan tutsak kalınmış zaman döngüsü burada da  işlenmiş
Timeloop bilimkurguların olmazsa olmazıdır,Bu arada tüm zamanların en iyi timeloop hikayesi de bana göre Stargate SG-1'dedir!
Üçkağıtçı,hırsız Harry Mudd bölümün temel öğesi

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:8 Klingonların ele geçirdiği teknoloji Yıldız Filosu karşısında onlara büyük bir avantaj sağlar
Saru,Michael ve Ash ıssız bir gezegene giderek savaşın kaderini değiştirmek isterler

''Barış istiyorsan savaşa hazır ol''

Bölüm Notu:7.5/10

Pulluk

Sezon arasından bomba gibi bir bölümle döndü. Hem de Yeni Nesil serisinin 1 Numarası Jonathan Frakes yönetmiş bu bölümü.  (8/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 10 Ocak, 2018, 11:05:35
Sezon arasından bomba gibi bir bölümle döndü. Hem de Yeni Nesil serisinin 1 Numarası Jonathan Frakes yönetmiş bu bölümü.  (8/10)
Harika o zaman +1 bölümüm var elimde

doktor1881

Bölüm:9 Discovery ile Klingon Ölüm Gemisi arasında stratejik oyun bölüme damgasını vururken Yüzbaşı Tyler hakkında büyük bir sır öğreniyoruz

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Covid hastalığı nedeniyle evde yattığım şu günlerde Netflix'den Star Trek: Discovery 9 bölümü tekrar arka arkaya seyrettim Bazı bölümleri hiç anımsayamadım Ama bazıları aklımdan çıkmamış Dizi her bölüm üzerine koyup ilerlemiş Çocukluk yıllarımının dizisinin kredisi bende sınırsız
9.Bölüm sonunda ortaya çıkan 3 tane sır sezon finalinde(Yanılmışım sezon 10 bölüm değil 15 bölümmüş) bakalım yanıt bulabilecek mi

doktor1881

Bölüm:1/10 Dizilerin olmazı Parelel Evren nihayet karşımızda Ben Parelel Evreni daha çok sevdim ''Çok Yaşa İmparatorluk''

doktor1881

Bölüm:1/11 Parelel Evren'in esprisi her an saşırmaya hazır olman Bildiğin evren artık geride kalmıştır  Gerilim dozu artarken nihayet ''İmparator'' arz-ı endam eder

darkwood

Bu kadar övgüden sonra seyretmedewn olmaz artık.  ;)
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Ekim, 2020, 00:13:53
Bu kadar övgüden sonra seyretmedewn olmaz artık.  ;)
Parelel Evren çıkınça öykü Level atladı ;)

darkwood

Paralel evrenler can simidi gibi hikayeleri güzelleştiriyor. Nathan Neverde de özellikle dev albüm serisinde yer alan paralel evren hikayelerini çok beğenmiştim.
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Bölüm:1/12 Bu bölümü izlerken senaristlere şapka çıkardım Benim hayal edebileceğim olasılıkların üzerine çıktılar Tek sıkıntım Gay muhabbetin üzerine çok durmaları

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:1/13 Uzunca bir aradan sonra nefesimi tutup bir dizinin bölümünü seyrettim Çok büyük bir prodüksiyona gerek kalmadan sadece senaryo ile işi götürmek büyük bir başarı Bölüm sonunda artık ne koyacaklar ortaya derken yine şapkadan tavşan çıkardılar

Bölüm Notu:10/10

Pulluk

Haftaya 3. sezon başlıyor bakalım :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 08 Ekim, 2020, 18:23:28
Haftaya 3. sezon başlıyor bakalım :)
benim önümde koca bir 2.sezon var bu arada BülenT Netflix'mi yayınlayacak