2022 Ocak - Çizgi Roman Listesi

Başlatan memospinoz, 01 Ocak, 2022, 17:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mösyö Lejant

Umarım bu ay fumetti sayısı artar. Mangaların yayınlanması benim için bir anlam ifade etmiyor zira okumuyorum.

İlk mesajda liste güncellenmiş görünüyor ama bende halen eski kapak görselleri var. Acaba yeni eklenenleri ben mi görüntüleyemiyorum diye tereddüt yaşadım. Saygılar.

DAMPYR

sayın justanordinarygeek yeni çıkanları liste halinde yazmışşında kapak görselleri gözükmüyor bi ilgilenirsen sevinirim

yidar

Alıntı yapılan: someoneofgod - 14 Ocak, 2022, 22:06:56
https://kidega.com/kitap/moby-dick-400021/
Bu kitap ayrıntı yayınlarından çıkmıştı acaba YKY ile fark varmı çizimlerinde vs de varsa ne farklari var

gunes21

Ayrinti Chaboute nin eserini  bastı
bunda cizer farklı

yidar

Alıntı yapılan: gunes21 - 15 Ocak, 2022, 10:10:54
Ayrinti Chaboute nin eserini  bastı
bunda cizer farklı
Teşekkür ederim bunun çizimlerini gördünüz mü bu çizer nasıldır acaba Chaboute bende var bunuda almaya gerek var mı diye düşündüm

Mösyö Lejant

Alıntı yapılan: DAMPYR - 14 Ocak, 2022, 22:26:51
sayın justanordinarygeek yeni çıkanları liste halinde yazmışşında kapak görselleri gözükmüyor bi ilgilenirsen sevinirim

Bende de görünmüyor, katılıyorum. Bu arada Kuroko'nun Basketbolu yeni sayısı da çıkmış, yeni listeye eklenir umarım. Ben okumuyorum ama takip eden arkadaşlar vardır belki. Saygılar.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Vassago007

Lal Yayınlarından 5 kitap matbaadan taze taze geldi

Zagor, Zagor KM 122, Zagor Darkwood Novels, Dylan Dog ve Marty Amca.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Çizgi Düşler, İlker Özer bey ile TLF görüştüm. Kağıt sorunu nedeniyle bu ay yayın çıkaramayacaklarini, yayınların  büyük bir aksilik olmazsa Şubat ayında çıkacağını söyledi.

Vassago007

Alıntı yapılan: bayram - 18 Ocak, 2022, 17:49:05
Çizgi Düşler, İlker Özer bey ile TLF görüştüm. Kağıt sorunu nedeniyle bu ay yayın çıkaramayacaklarini, yayınların  büyük bir aksilik olmazsa Şubat ayında çıkacağını söyledi.

Hangi yayınlar çıkacakmış ?

Kinowa59

Tex ve yan serileri. Zagor Maxi gibi fumetti yayınlar.

Vassago007

DAMPYR

Alıntı yapılan: Vassago007 - 18 Ocak, 2022, 17:24:51
Lal Yayınlarından 5 kitap matbaadan taze taze geldi

Zagor, Zagor KM 122, Zagor Darkwood Novels, Dylan Dog ve Marty Amca.
Desenize bu ay Zagor Bayramı var, Marty Amca iyi haber bu beklediğim sayıydı nezaman piyasaya çıkar