Gambit - Orjinal Cizim Koleksiyonu

Başlatan Gambit, 25 Kasım, 2011, 22:16:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Tay Tayinlari - Yuzbasi Volkan - Fasikul 109 - Cilt 34 - Aslan Sukur

Gambit

Tay Yayinlari - Gordon - 150 TL lik Fasikul Serisi - Sayi # 1 - Aslan Sukur

hanac

Peki Gambit Süleyman Bro,

Bu çizimler hangi yıllarda çizilmiş ?

Çizim yılını da yanına yazarsan çomk seviniriz.

Gambit

Hanac guzel soru valla; tarihleri de girmek guzel olacaktir, arastirdim biraz ama bulamadim ilk bakista

Hali hazir Ertugrul Edirne gundemdeyken, daha once paylastigim cizimin cerceveli halininde paylasayim. Genelde paspartu kullanirim ama bu resme bir paspartu begenemedigim icin direk cerceve yaptirdim

Bugun yarin bir de baska bir Ertugrul Edirne kapagi ( Mandrake) paylasacagim

yunusmeyra

bir çocuk bu kapağa sahip bir dergiyi gördümü ne yapar yahu ? uçar uçar  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gambit

Evi kucuk capli bir sergi alanina donusturmek icin calismalara devam

Buyuk ihtimal koridor da 6 cerceve bir tarafta, 2 tane karsisinda ve 1 tane de tam karsida gozuktugu yerde olacak

Diger ihtimal ise salona asmak cerceveleri; henuz tam karar veremedik, o yuzden beklemedeyiz

Ama koridor olursas sekilde olacak yaklasik olarak

rumar80

Artık parayla ziyaretçi de kabul edersin. :)

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Nisan, 2013, 11:16:14
  Artık parayla ziyaretçi de kabul edersin. :)

Forumdan arkadaslarin basimin uzerinde yeri var, yeter ki gelin, muhabbet donsun.  Uzun vadede ise ama, Istanbul da bir sergi yeri dusunuyorum, ona giris parali yapabilirim;  bir 20 yil kadar sonra  :D

Gambit

Yildiray Cinar

uzun suredir sahsen tanidigim, ve takip ettigim ve bence, Turkiye nin en basarili cizeri arkadasimin cok guzel bir cizimini koleksiyona katma sansini buldum gecen ay. 

DC nin yeni yayinlari arasinda yer alan ve oldukca ilginc bir konuya sahip olan Earth 2 nin, # 8 numarali sayisinin kapagini, Turkiye nin gururlarindan Yildiray kardesim, dokturerek cizmis.

Kapakda gorulen, elinde kirmizi kamci gorulen karakter, Fury, ya da baska bir deyisle, Wonder Woman in kizi.   Bu kapagin bir baska yonu de, Fury nin ilk kez goruldugu sayi olmasi (first appereance)

Gambit

Cizimin orjinal boyutu daha onceki Turk cizerlere nazaran 2-3 kat daha buyuk. Standard DC cizim kagidi uzerinde ve buyuklugu resmen goz dolduruyor ve cizgilerin detaylarini daha rahat inceleyebiliyor, cizimi daha iyi takdir etme sansina sahip oluyorsunuz. Ileri de herkesin gormesini istedigim cizimlerinden birisi oldu bile simdiden. Koleksiyonumun gozdelerinden.  Tebrikler Yildiray kardes. Basarilarinin devamini diliyorum can-i gonulden

Cerceve olarak yine ayni stil cerceveyi sectim; bordo kadife ve ahsap cerceve. Resimden cidden anlasilmiyor zira parlak cam cok parladigi icin isigi vermemesi icin dandik aci ile cekiyorum maalesef. Yine de bir fikir verecektir

hanac

Sulo Bro gercekten mukemmel bir cizimi almissin.

Orijinal renklendirmeyi de alabilseydin cok iyi olurdu.

Ama renklendirmeyi baskasi yapiyor diyeceksin, biliyorum  :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Alıntı yapılan: hanac - 20 Nisan, 2013, 23:26:01
Sulo Bro gercekten mukemmel bir cizimi almissin.

Orijinal renklendirmeyi de alabilseydin cok iyi olurdu.

Ama renklendirmeyi baskasi yapiyor diyeceksin, biliyorum  :)

Haso bro, sadece renklendirme degil, cinilemeyi bile baskasi yapiyor ama koleksiyon icin en degerlisi, (hatta %90 cizim, %10, cini ve renklendirmedir) orjinal kalemlerdir.  Zaten renklendirme dijital, yani alacak pek bir sey de yok :) ve de aslina bakarsan, renklendirme, cizimin hakkini verememis

Bazi ciniciler ve renklendiriciler, dandik bir cizimi bile harika gosterebiliyor, Yildiray bu konuda biraz sanssiz maalesef, mukemmel cizmesine ragmen, renklendirmeci orta kalite bir is cikarmis

@ hennesy, tesekkurler bro :)

Gambit

Tay Yayinlarinin kisa sureli cizgi roman larindan Aslan Sukur kapagi ile Yildirim Kemal # 6 nin orjinal cizimi

Gambit

Kalidor ve Conan severlerin hosuna gidecegini dusundugum bir parca oncesi, farkli bir kulvardan paylasim yapip basligi guncelleyeyim once dedim :)

Stephen Segovia dan, Extreme X-men sayi 1- sayfa 1 in cizimleri

Fotograf kalitesi cok basarili olmadi ama cizimler gercekten temiz ve guzel

Araya cesni tadinda