Kasım 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 18 Temmuz, 2013, 17:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

12 tane almışım 2 tane de daha sonradan kitaplığa eklenecek...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Ahmet Oktay

Sadece Red Kit :-[ gönül daha fazlasını almak ister ama malum öğrenci bütçesi :P tabi ileride Büyülü Rüzgar,Zagor, Dampyr ve Yürüyen Ölüler başta olmak üzere bir çoğunu kitaplığıma eklemek istiyorum.

V

23..Red Sonya'yı almayı unutmuşum iyi mi ? ;D
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

O kadar istedik, reklamını yaptık, çanını çaldık; Red Sonja'yı gene almamışınız  >:( Forumda Stria'nın yarısı kadar satmamış.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Benim satın aldıklarım bunlar.

Zagor - 128
Zagor KM - 76
Mister No - 126
Martin Mystere KM - 31
Martin Mystere - 128
Brendon - 7
Dampyr Maxi 1
Kit Taylor - 6
Stria
Hombre 11
New Avengers - 5
Gizli İstila
Yürüyen Ölüler - 11
Le Grand Duc - 1 ( Gece Cadıları )
Le Grand Duc - 2 ( Yoldaş Lilya )
Le Grand Duc - 3 ( Wolf & Lilya )
Lone Wolf And Cub - 1
Tarkan - 21 ( Honoriya'nın Yüzüğü)
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Oylamada İlk Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 37

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 27 - ( % 73.0 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 23 - ( % 62.2 )  -  Marmara Çzigi

3- Brendon-7 ...................................................................... : 23 - ( % 62.2 ) -   Çizgi Düşler

4- Julia-1 ............................................................................: 22 - ( % 59.5 ) -  Çizgi Düşler

5- Stria ...............................................................................: 22 - ( % 59.5 ) -  HOZ Comics

can amca

27 adet almışım da artık okuma hızım maalesef yetişmiyor. Günde ancak 1 saat (o da uykum gelmezse) ayırabiliyorum okumaya. Bu da yaklaşık 1 tek kitabı (Zagor aylık gibi) bitirmeme yetiyor. Bir de klasik maceralar gibi , Brendon gibi içinde 4 veya 3 kitap barındıran ciltleri düşünürsek aslında 34 kitaptan fazla oluyor. Şöyle bir baktım üç ay önce alıp hala okumadığım ÇR'lar var (Örneğin Kit Taylor). Yalnızca ÇR okumadığımı düşünürsem hiç yetişemeyecek gibiyim bu hıza.

Tarkan Kurt

15 tane almışım bşka da alacağım yok.

hanac

Oylamada Yeni Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 44

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 31 - ( % 70.5 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 28 - ( % 63.6 )  -  Marmara Çzigi

3- Brendon-7 ...................................................................... : 27 - ( % 61.4 ) -   Çizgi Düşler

4- Stria ...............................................................................: 27 - ( % 61.4 ) -  HOZ Comics

5- Julia-1 ............................................................................: 26 - ( % 59.0 ) -  Çizgi Düşler

hanac

Oylamada Yepyeni Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 49

Le Grand Duc depara kalktı  :)

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 33 - ( % 67.3 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 30 - ( % 61.2 )  -  Marmara Çzigi

Brendon-7 ...................................................................... : 30 - ( % 61.2 ) -   Çizgi Düşler

Stria ...............................................................................: 30 - ( % 61.2 ) -  HOZ Comics

5- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 29 - ( % 59.2 ) -  Çizgi Düşler

hanac

Oylamada Ultra-Yepyeni Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 54

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 36 - ( % 66.7 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 31 - ( % 57.4 )  -  Marmara Çizgi

Brendon-7 ...................................................................... : 31 - ( % 57.4 ) -   Çizgi Düşler

Stria ................................................................................: 31 - ( % 57.4 ) -  HOZ Comics

5- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 30 - ( % 55.6 ) -  Çizgi Düşler

Mister NO

Veeee 55. oyla beraber Julia tekrar sıralamaya giriyor.  :D

DAMPYR

Ben bu işten birşey anlamadım Brendon satmıyor diyorlar ama buraya bakarsak En az Julia kadar satmış.bu nasıl iştir böyle... ??? :o :D

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 19 Temmuz, 2013, 20:05:56
Ben bu işten birşey anlamadım Brendon satmıyor diyorlar ama buraya bakarsak En az Julia kadar satmış.bu nasıl iştir böyle... ??? :o :D

Yahya abi bu durumda çizgi roman satışı ile ilgili kriterimiz Julia mı oluyor sadece? :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...