ALIŞVERİŞLERDE YENEN KAZIKLAR.

Başlatan s.b, 03 Mart, 2019, 16:16:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

18. SAYFADAN 65 E KADAR ARADAKİ SAYFALAR YOK.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

1. Sayı diye aldım. Kapağı açtım veeeeeeee içinde 16. sayı var. Kapak ince kartona fotokopi basımı. Yani sahtekarlığın dikalasını yapmışlar.

haziran00

Abi ne yazık ki net'den alışveriş yapmanın böyle cilvesi var. Bende uyanık geçindiğimi sanırım bir iş için Trabzon'a gittiğimde sahafları gezeyim istedim boş zamanımda. Birde ne göreyim 10 larca fasikül halde Teksas Tomiks KinowaTeks, Zagor vs sahaf sahibi de çok komik bir rakam söyleyince atladım. Meğersem dışı fotokopi ve iç sayısı tutmuyor eksik. Gerisin geriye bırakmıştım. Netden de satıyorlar mıydı bilemiyorum o zaman.

Mrtekin

Nadir'deki; çr fiyatlarının abartılı olduğuna inanıyorum, o yüzden kendilerine karşı çok temkinliyim. Bazen yeni çıkmış kitabı bile 1,5 misli fiyat ile siteye koyan sahaf olabiliyor.

Aynı sahafa tel yolu (ya da mümkünse yerinde) ile ulaşıp pazarlık yaptığınızda; sözkonusu çr için çok daha uygun bir fiyat alabiliyorsunuz.
They drew first blood...

afu

Alıntı yapılan: Mrtekin - 04 Mart, 2019, 08:59:14
Nadir'deki; çr fiyatlarının abartılı olduğuna inanıyorum, o yüzden kendilerine karşı çok temkinliyim. Bazen yeni çıkmış kitabı bile 1,5 misli fiyat ile siteye koyan sahaf olabiliyor.

Aynı sahafa tel yolu (ya da mümkünse yerinde) ile ulaşıp pazarlık yaptığınızda; sözkonusu çr için çok daha uygun bir fiyat alabiliyorsunuz.

Nadir'deki "3AS Sahaf" ın çizgi romanları çok uygun  :)
Hergün ilave yapıyorlar. Düzenli takip edin, özellikle ingilizce muhteşem kitaplar var...  ;)

s.b

s.b

s.b

4. sayfadan 19. sayfaya atliyor.

s.b