How To Fight A Bat

Başlatan emre ozdamarlar, 19 Ekim, 2010, 02:18:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Digital Webbing sitesinden rastgele buldugum bir hikaye. Anlatim tarzi hosuma gitmisti, ben de cizmeye calistim.

hanac

Emre güzel olmus, eline saglik.

Ingilizce bilmeyen arkadaslar için de yardimci olsak ?

Türkçe altyazi hazirlasak.  :)

pizagor

Hikayeyi ben de begendim... Aslinda çizimlerini de begendim sevgili Emre ama kusura bakmazsan bir elestiride bulunacagim. Özellikle son sayfalarin geri planini bir miktar karanlik buldum. Muhtemelen hikayenin ve karakterlerin karanligini yansitan bilinçli bir tercih bu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Eglenceli çizimler gerçekten elinize saglik; ama Ingilizcem yok maalesef konuyu anlamak isterdim. Basarilarinizin devamini dilerim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Çeviri talepleri artiyor, is basa düsüyor sevgili Emre :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Bu ilginç konuyu,çizip bizlerle paylasman gerçekten güzel.Affina siginarak biraz elestiri yapmak isterim.Bazi kareleri
özenli çizdigin belli oluyor ama bazilarini da hizli geçistirmissin.Bu eserinin tamamlanmis hali midir bilmiyorum ama
tonlama yaparken firça kullanmayi düsünmüyor musun?Karelerde isik kaynagina göre gölgeleme yaparken daha dikkatli
ol bence.Bir de ses ve görsel efektler üzerinde biraz inceleme yap (Kullandigin silah modelleri gerçekten var olanlardan
olsun.Silahlarin kullanildiklarinda yaptiklari geri tepme vs.hareketleri karelerine yansit.)Gerçekten azimli oldugun görülüyor
ve daha sabirli,arastirmaci çalisirsan elinin yatkinligi sayesinde zamanla kendine has bir tarz da gelistirecegine eminim.
Selamlar..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ellerine saglik, daha nice çalismalarini görmek dilegiyle
  Tek sorum genel elestiri ile ayni bazi çizimleri bilerek mi biraz daha "daginik" yaptin?

emre ozdamarlar

Tesekkurler tum yorumlar icin.
Ve özellikle söyluyorum her turlu elestiriyi rahat rahat yapabilirsiniz, ancak bu yolla gelistirebilirim cizimi, bu konuda cekinceniz olmasin.

Isik kaynagi konusunda zayif oldugumu anladim bu cizimlerden sonra ve Dynamic Light And Shade denen kitabi aldim kutuphaneden, onu calisiyorum.

Bazi cizimlerin daginik/özensiz olmasi ise benim eksikligim yine, her paneli cizdikce ögreniyorum. Daha saglam, kisisel bir tarz oturtmak icin bikac yuz sayfa cizmek gerekir heralde.

Ingilizce konusunda hakkini veren bir ceviriyi ben beceremem diyor cekiliyorum, varsa istekli buyursun :)