How Comics Were Made: a Visual History of Printing Cartoons (Kickstarter)

Başlatan battlehammer, 15 Mart, 2024, 01:48:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

battlehammer

Bugün Kickstarter'da dolaşırken dikkatimi çeken bir campaign'i sizinle paylaşmak istiyorum. Glenn Fleishman'ın yayımcı, çizer ve gazete editörleriyle röportajlar ve arşiv taramaları ile hazırladığı çalışma, yüz yirmi yıllık bir süreçte gazetelerde çizgi bantların hazırlanışına odaklanan, dikkat çekici bir kitap. KS sayfasından anladığım kadarıyla tarih soslu, sevimli trivialar içeren, görsel olarak etkileyici baskılara sahip bir coffetable book olacak gibi duruyor.

Kampanya 150.000 dolar hedefiyle başlamış ve şu an (13 gün kalmış) %60 fonlanmış durumda. KS tecrübelerim itibariyle söyleyebilirim ki kitap için yüksek bir pledge istemesine rağmen muhtemelen fonlanacak. Fiziksel baskılı edisyonun pledge'i 65$ olarak fiyatlanmış bu arada. Ben girer miyim girmez miyim bu kick'e henüz emin değilim ama konuyla benden daha ilgili kişilerin varlığını bildiğimden buraya bırakıyorum adresi:

https://www.kickstarter.com/projects/glennf/how-comics-were-made

PS for MODS: Konuyu forumun neresinde açacağıma tam olarak emin olamadım, burası uygun gözüktü. Benim gözümden kaçan ÇR ile ilgili haberler vs diye bir kategori varsa veya aklınıza gelen daha uygun bir başlık varsa, ilgili alana taşırsanız içeriği sevinirim.