2020 Ekim - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 04 Ekim, 2020, 19:13:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

OZAN BALIM

AU4

Ekim'de Lal'den bir şey çıkmayacak mı? Bir haber var mı?

bayram1944

Ben aradım. Zagor klasik 115 ve mr.no renkli 3 dahil bu hafta dağıtılacağını söylediler.

KenParker

Emine Hanım'ın Romanı hakkında bilgi var mı?

hanac

caretta

Lal Kitabın sadece Zagor yayınlarını takip ediyorum.Aylık Seri artık benim nazarımda albenisini
yitirdi.Sıradan,sığ senaryolar,eski düşmanların zuhurları sıktı artık.Klasik Seri zaten tekrar.
Zagor Origin'i de tam sevemedim.Diyeceğim o ki ayın 15'inde çıkması öngörülen kitaplar
artık ayın kaçında çıkarsa çıksın.Eski bir dosta ahde vefa sorumluluğu ile,kitapları almaya
devam ediyorum.

caretta

İlker Özer'in belirttiğine göre önümüzdeki hafta 1.Teks Klasik 50;Teks Aylık 43,Teks Willer1-2(ikili formatta) ve Renkli Zagor 5 çıkacakmış.
Heyecanla bekliyorum...

Mrtekin

Teks Willer'da Lal gibi aylık fasikül şeklinde gidilmesini ben daha çok tercih ederdim. 2'li formatta bekleme sürelerimiz gerçekten çok fazla. Bir süreden sonra ilgi yitiriliyor. Örneğin Teks Aylık'ı uzun zamandan beri okumuyorum, bıraktım, almıyorum, merak da etmiyorum. Bunda bekleme süresinin çok uzun olması ana etken.

2'li formatın Tex Willer'da da aynı bekleme sürelerini yaşatacağını düşünüyorum, umarım ben haksız çıkarım.
They drew first blood...

Mrtekin

Şimdi dikkat ettim de, bu "Tanto 2", Aslan Şükür kapağı mı?!! ???
They drew first blood...

Zeljko

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Ekim, 2020, 15:41:58
Teks Willer'da Lal gibi aylık fasikül şeklinde gidilmesini ben daha çok tercih ederdim. 2'li formatta bekleme sürelerimiz gerçekten çok fazla. Bir süreden sonra ilgi yitiriliyor. Örneğin Teks Aylık'ı uzun zamandan beri okumuyorum, bıraktım, almıyorum, merak da etmiyorum. Bunda bekleme süresinin çok uzun olması ana etken.

2'li formatın Tex Willer'da da aynı bekleme sürelerini yaşatacağını düşünüyorum, umarım ben haksız çıkarım.

Kesinlikle çok doğru bir tespit bir süre sonra insan unutuyor,hevesi kaçıyor.Keşke Tex Willer serisi aylık tekli formatta olsaydı
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

afu

Çizgi Düşlerin de yayınları çıktı.
Yeni Ken Parker sayısı sürpriz oldu. :)
Bol Zagor'lu, Tex'li bir ayı daha geride bıraktık. Fumetti açısından dolu dolu bir ay oldu.

Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.

Nemo

Alıntı yapılan: afu - 29 Ekim, 2020, 11:56:33
Çizgi Düşlerin de yayınları çıktı.
Yeni Ken Parker sayısı sürpriz oldu. :)
Bol Zagor'lu, Tex'li bir ayı daha geride bıraktık. Fumetti açısından dolu dolu bir ay oldu.

Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.

Cok guzel haberler Afu agabey :)

Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun :)
Özel Alfa Ajanı

karayel2018

30 çizgi roman toplam 960 lira. bir tanesi ortalama 32 liraya geliyor.

Nemo

Listedeki Iron Man ile ilgili olarak: son 1 cilt kaldi serinin bitimine. Arada sadece 1 cilt atladilar:

''Invincible Iron Man: Fear Itself Invincible Iron Man #504-509 and Fear Itself #7.3: Iron Man''  sayilarini iceren cilt atlandi.

Bir sonraki cilt ile birlikte, 2008-2012 yillari arasinda yayinlanmis olan INVINCIBLE IRON MAN VOLUME 1 serisi tamamlanmis olacak.
Özel Alfa Ajanı