Ana Menü

Mortal Kombat 1

Başlatan Nightrain, 19 Mayıs, 2023, 21:11:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

11.oyunun sonunda ateş tanrısı olan Liu Kang'in yeni yarattığı evrende geçecek oyun dün duyuruldu.

Ateş Tanrısı Liu Kang'in önderliğinde kahramanlarımız yine yeniden Shang Tsung'a karşı savaşacak. Fragman Liu Kang'in yanında gözüken karakterlerden biri Raiden diğeri ise Great Kung Lao. Milena, Kitana, Sub-Zero ve Scorpion  fragmanda gözüken karakterler arasında.

Fragmanı çok beğendim. Kan gövdeyi götürüyor yine. 19 Eylül'de çıkacak.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Baya güzel görünüyor. Böyle bir soft reboot iyi fikir.

ghostrider

Yeni oyunda en büyük beklentim Mortal Kombat 3 oyununun mekaniklerini kullanılsın.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Yeni fragman yayınlandı. Hikayede değişiklikler var.

İlki; MK evreninin iki farklı klanından olan ninjalar Sub-Zero ve Scorpion artık kardeş. Lakin burada ufak bir değişiklik yapılmış; o da Hanzo Hasashi artık Scorpion değil. Onun yerine ilk kez MK3 oyununda karşımıza Sub-Zero olarak çıkan ve orijinal Sub-Zero'nun kardeşi olan Kuai Liang artık Scorpion. Hanzo Hasashi neden yok orasını anlamadım.

İkinci değişiklik ise; Milena ve Kitana artık ikiz kardeş. Normalde Outworld'un varisi Kitana iken yeni evrende Milena olmuş. Ayrıca Milena Tarkat hastalığına yakalanmış. Milena orijinal seride bir klon iken burada insana dönüştürülmüş.

Evrenin en sevilen karakterlerinden Rain ve Smoke geri dönüyor.

Nemo

Smoke ve Rain harika gozukuyor.
Cyrax, Sektor de geri donmus. MK11'deki Frost da var.

''Where there is Smoke, there is fire...''
Özel Alfa Ajanı

Nightrain

San Diego Comic Con'da 3 adet video yayınlandı. Bunlardan sadece 2 tanesi YouTube'da yayınlandı. Diğeri Comic Con'a özeldi ama o da sızdı.

DLC paketi:

Yeni hikaye videosu:

Sızan video:

Nightrain