Ana Menü

Oyun Genel

Başlatan emre ozdamarlar, 05 Haziran, 2011, 13:01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Jedmau - 24 Haziran, 2020, 04:25:36
Oyun çıkınca 2 ay görüşemeyiz dostum  ;D

Oyun 2 ayda biter mi dostum?  ;D Açık dünya ve 3 ana hikaye yazmışlar. ;D
They drew first blood...

Mrtekin

https://www.google.com.tr/amp/s/www.webtekno.com/haber/amp/96442

Bu arada, Fortnite'dan parayı kıran Epic Games'in değerine dikkat lütfen.. ;D
They drew first blood...

ZGeralt

Epic'in asıl olayı Unreal oyun motoru bence hatta son versiyonu Unreal5'i PS5 ile tanıttlar. Sony'in bu yatırımı muhtemel teknolojik birliktelik yatırımı gibi geliyor bana.
En fazla 10 sene içinde fiziksel konsolların tarihe karışacağını düşünüyorum, hatta gaming pc toplamak bile meraklısına özel, pahalı bir uğraş olacak. Aynı Netflix gibi servis sistemi ile uzaktan bağlantı vasıtasıyla oynayacağız. Nvdia  GeForce Now ile Google Stadia ile bu işe soyundu, Microsoft GamePass ile ortak kütüphane oluşturmaya çalışıyor.
Sony'nin elindeki markalarla bu noktada eli baya güçlü ancak PC tarafında da ileride bir işbirliğine ihtiyaç duyacaktır.

ghostrider

Oyun çok iyi durumda olup herkese tavsiye ederim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Mrtekin

Oyunu nihayet dün itibari ile indirebildim ve bugün biraz oynamaya çalıştım.

Oyunun maalesef görüntü kalitesi yerlerde sürünüyor, keza Ps4 oyunu çekmediği için bir kaç yerde çöktü. Nihayetinde canım sıkıldı, eytere diyip bıraktım. Birkaç ay geçsin; yapacakları güncellemeler ile şu görüntü kalitesi ve kaplama olaylarını biraz olsun düzeltsinler, o zaman yeniden oynamaya çalışıcam. Tabi Ps4 çeker mi yine bilmiyorum.

Açıkçası başlangıç itibari ile biraz hayal kırıklığı oldu benim için, hem bu kadar bekle, hem de sonuç böyle olsun. Ps4 performansına uygun bir ürünle gelmemeleri de beni çok şaşırttı açıkçası. Rockstar'ın gözünün yağını yiyim, bu işlerde aşmış, cam gibi görüntü ile açık dünya oyunları çıkardıkları için.
They drew first blood...

ZGeralt

Cyberpunk 2077 PS4 sürümü, ilk gün yaması ve bu sabah gelen yamaya rağmen oynanabilir değil.
10 saatlik oyun deneyimimde 7 defa çöktü.
Kötü grafikeri, binlerce bug'ı ( abartmıyorum inanın), fps düşüşlerini falan geçtim.
Hatta bir umut, PSN müşteri hizmetlerine iade talebi oluşturdum. Bakalım.
İyi bir PC ile oynayanlarda pek sorun yok, onlar genel itibariyle memnun görünüyor. Konsollarda oyun bozuk.
Konsola almayı düşünen varsa hemen vazgeçsin, biz ettik siz etmeyin :)

ZGeralt

Duyuru amacıyla paylaşıyorum, Sony PS Store üzerinden oyunu dijital olarak satın alan herkese iade talep etmeleri halinde iade yapacağını duyurdu.
Ayrıca ikinci bir duyuruya kadar oyunun kendi platformundaki satışını da durdurdu.

İade etmeyi düşünen varsa vakit kaybetmeden talepte bulunsun.

https://www.playstation.com/tr-tr/cyberpunk-2077-refunds/

alan ford

Gözümün nuru diablo 2 yeni grafikleriyle tekrar arzı endam eylemiş ne güzel etmiş. Bir duruid ve bir assasin yapmak farz
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Blade oyunu çok güzel olurdu ama Ubisoft yalanlamış bu dedikoduyu maalesef.

Mrtekin

Cyberpunk 2077'nin Netflix'de "Edgerunners" adlı anime dizisinin çıkmasından sonra, yeniden ciddi satış rakamlarına ulaştığı söyleniyor. Bir anime, hakkaten nelere kadirmiş.

Animesi gerçekten çok iyi ve puanı yüksek, kesinlikle tavsiye.
They drew first blood...

Nightrain

Hogwarts Legacy dün resmî olarak çıktı. Oyunun puanları çok iyi. Standart versiyonunu ön sipariş vermiştim. Dün bir 30 dk. kadar oynadım ve başlangıcını çok iyi buldum. Yalnız PC'de ufak tefek performans sorunları var. Onu da güncellemeler ile halledeceklerini düşünüyorum.

Nightrain

Bugün saat 23:00 da, PlayStation Showcase var. Dananın kuyruğu kopacak hissediyorum. O0

ghostrider

Lord of The Rings The Gollum ps4 digital hesap satan bulamadım ve delireceğim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.