Batman - Arkham Serisi

Başlatan hennessy, 02 Ağustos, 2011, 17:54:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Sinematik heyecanlandırmaya yetiyor çıksada oynasak.

Carnage

Uyarı:Bu mesaj spoiler içermektedir.

Kısa kısa haberler:

Yönetmen koltuğunda gene Sefton Hill var. Geoff Johns bu oyunda da işin içinde.

Sadece Single player olacakmış. Bana göre iyi haber,böylece senaryoya daha fazla yoğunlaşabilecekler.

Sadece yeni nesil konsollara gelecek ve PC versiyonunun sistem ihtiyaçları çok yüksek olacak.

Barbara Gordon'ın bu oyundaki anlam ve önemi büyükmüş.

Eğer söyledikleri gibi serinin son oyunu olacaksa Joker kesin dönecek. Zaten Harley Quinn's Revenge'de Joker'in döneceğine dair belirtiler vardı.

Oyun Arkham City'den bir yıl sonrasında geçiyor. Fragmanda Harley Quinn ve Two Face'in olması gerektiğinden daha genç gözükmesi pek çok kişinin dikkatini çekmiş.

Arkham Knight aynı zamanda oyundaki baş düşmanımızın adıymış. Bence tanıdık bir düşman kılık değiştirerek bu ismi almıştır.

Batman,Batmobile'dan başka bir aracı kullanamayacakmış.

dean

pukay

Arkham Knight'ın Hush çıkacağından şüpheleniyorum. Arkham City'de yan görevde karşımıza çıkmasını hatırlarsınız.

dean

Alıntı yapılan: pukay - 12 Haziran, 2014, 17:47:53
Arkham Knight'ın Hush çıkacağından şüpheleniyorum. Arkham City'de yan görevde karşımıza çıkmasını hatırlarsınız.

Yapımcılar ısrarla yeni karakter diyorlar ama bana da tanıdık bir yüz olacakmış gibi geliyor.

Ras Al Ghul

Bence jokerin klonu olabilir sonuçta rocksteady nin batman-Joker şeyi bozulmaz hem de yeni bir karakter olur

Ras Al Ghul

sanırım red hood dlc olarak geliyormuş :D

Chuck

Arkham Asylum ve Arkham City yi oynadım. Oynadım demek ne derece doğru bilemiyorum çünkü resmen Batman oldum :D Hani yapımcıların dediği 'Be The Batman' olayı cidden doğru :D Çizgi roman tadında bir işleyiş, Batman'in dedektiflik yönünü yansıtmaları, son derece akıcı bir dövüş sistemi ve ikinci oyundaki yan görevler. . God of War serisi ile birlikte Ps3 oyunlarımın arasında en sevdiğim seri :D Alın oynayın pişman olmazsınız. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Elimde bir Ps4 olmadığı için üzülme sebebim :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

lampard

Muhteşe bi trailer'ı var, kimse paylaşmamış görmeyenler vardır belki paylaşalım :)

bu da yeni karakter Arkham Knight. Bence ilerde çizgi romanlara da dahil edilir bu karakter. Bana Jean Paul Valley'in Batman'ini hatırlattı. Aşırı sabırsızlanıyorum oynamak için :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Daha çıkmasına 9 ay var. Bekle bekle bitmez.

Carnage

Kötü çıkacağına geç çıksın, beklenildiğine değsin yeter. Grafik kalitesi açısından eski nesil konsollara desteğin kesilmesi sevindirici.

Carnage

Bomba gibi bir oynanış videosu yayınlandı. Eski nesil konsolları boş vererek müşteri potansiyelini azaltan yapımcılar aynı zamanda enfes grafikler üretme fırsatını yakalamışlar ve bu fırsatı değerlendirmişler. Oyunun gözlerimiz kadar kulaklarımıza da ziyafet çektireceğinden kuşku duymuyorum. Oynanış çok çok daha iyi olmuş. Hikaye konusunda da pek endişem yok. Oyun gümbür gümbür geliyor. Ben susayım da aşağıdaki 208 saniyelik video konuşssun:

lampard

Carnage