2021 Ağustos - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 01 Ağustos, 2021, 19:26:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Bugün saat 17 de önce çizgi düşleri, sonra da büyülü dükkanı arayarak Maxi tex no 23 ve aylık Tex'in akıbetini bir daha sordum. Çizgi düşler, gecikme nedeninin matbaadan kaynaklı olduğunu ama en geç cuma günü dağıtımda olacağını; büyülü dükkan ise cumartesi günü satışta olacaklarını söyledi. Bende, inşallah dedim. " tex,in çıkmasını beklemekte güzel" diye düşündüm.

pizagor

Alıntı yapılan: bayram - 01 Eylül, 2021, 22:51:04
Bugün saat 17 de önce çizgi düşleri, sonra da büyülü dükkanı arayarak Maxi tex no 23 ve aylık Tex'in akıbetini bir daha sordum. Çizgi düşler, gecikme nedeninin matbaadan kaynaklı olduğunu ama en geç cuma günü dağıtımda olacağını; büyülü dükkan ise cumartesi günü satışta olacaklarını söyledi. Bende, inşallah dedim. " tex,in çıkmasını beklemekte güzel" diye düşündüm.

Teksler bugün için (perşembe) Çizgi Düşler'e geliyor diye dün akşam yayıncısından duydum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

sultanhisar

Teksler çıkmış...ama aylık Teks 45 i satıştan çekmişler... sayfalarda karışıklık varmış...bencee rezalet bir durum... satışa sunmadan hiç mi? Kontrol edilmez...bekle ki tekrardan baskıya girsin >:( >:(...

caretta

Aylık Teks 45.sayı Proteus'un 4.gelişi.İronik bir biçimde 45.sayının Kadıköy'e 2.gelişini bekleyeceğiz.
Ne tesadüf değil mi?

nocardia

Flaneur'dan CARAVAGE (Caravaggio) Eylül 15'e kaldı malesef.

gunes21

Cizgi roman listesine baktım ve dedim Eyvah ltalya Japon ve müttefikleri tarafından istila edildi

Vah vah Avrupa batı medeniyetinin çöküşü bu

Pasifik istilası resmen