Kidega Çizgi Roman Festivali

Başlatan Vega, 16 Haziran, 2019, 10:30:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Arkadaşlar yeni sayılabilecek bir satış sitesi olan Kidega'da çizgi roman festivali başlamış. Her yayınevi için çeşitli indirimler mevcut. Fiyatlar iyi midir bilmiyorum ama paketleme konusunda çok titizler; kesinlikle güvenilir. Ayrıca eğer enpara kullananlar varsa tek seferde yapacağı ilk 50 TL ve üzeri alışverişe 1 kitap hediye! Ayrıca, o ay 'Ayın Enparalısı' olan Enpara.com müşterilerine 10 TL de iade kampanyası ile birleştirebilirsiniz. Bilgilerinize...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Agamotto

JBC ve Çizgi Düşler'de %40 indirim iyi görünüyor. İnternette yorumları da olumlu gördüm. Eğer festival indirimi bir süre daha böyle devam ederse bende sipariş veririm gibi.

eyoruk

kaç gün devam edecek acaba?

Site kesinlikle güvenli arkadaşlar.

Kauss

Öncelikle haber verdiğiniz için teşekkürler. İlk defa bu siteyi kullanıyorum. Bakalım nasıl bir tecrübe yaşatacaklar. Yanlış anlaşılmasın ama 10 çizgi romana 205 TL verdim. Ve bu fiyatlardan çizgi roman almayalı baya olmuştu. Özlemişim :)

gamlıbaykuş

Taksit seçeneği çıkmadığı için alışveriş yapmaktan vazgeçtim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ghostrider

Gönderilen kargo hakkında sorun yaşayan birini duymuştum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

eyoruk

Alıntı yapılan: ghostrider - 19 Haziran, 2019, 16:40:07
Gönderilen kargo hakkında sorun yaşayan birini duymuştum.
sorun elbet çıkar.100 kişide 1 kişi 10 kişi.Ama genele bakmak lazım.

Nomad

Enpara kampanyasıyla tanışıp, sonrasında defalarca alışveriş yaptığım bir site.
Kargo konusunda sıfır sorun yaşadım bugüne kadar.

Vega

Alıntı yapılan: Nomad - 20 Haziran, 2019, 11:53:55
Enpara kampanyasıyla tanışıp, sonrasında defalarca alışveriş yaptığım bir site.
Kargo konusunda sıfır sorun yaşadım bugüne kadar.

aynı şekilde bende enpara kampanyası ile tanıştım. yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. sorun yaşamak bir tarafa, her seferinde kargo paketlerinin üzerine yerleştirdikleri güzel notlar ile de cezbedici.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hanac

Yıllardır idefix kullanıyorum ama artık bırakacağım.

Kidega'yı deneyeceğim en kısa zamanda.

worldman

1 yıldır kullanıyorum.Sorun olmadı.Ambalajlama da sıkıntı yaşamadım.

Bilal ceylan

Ben de kudega dan yakari leri aldim sorunsuz ve çok kısa bir zaman da geldi..idefiks gibi sitelerden 10 gun de gelen kargoları gördükden sonra diyorumki.iyiki varsin kidega😁😁😁

Kauss

Alıntı yapılan: Kauss - 19 Haziran, 2019, 13:34:26
Öncelikle haber verdiğiniz için teşekkürler. İlk defa bu siteyi kullanıyorum. Bakalım nasıl bir tecrübe yaşatacaklar. Yanlış anlaşılmasın ama 10 çizgi romana 205 TL verdim. Ve bu fiyatlardan çizgi roman almayalı baya olmuştu. Özlemişim :)

Şom ağzımı diyorum  ;D
19 Haziran'da sipariş ettiğim 10 kitabın 8'ini aynı gün temin etti. Zaten tedarik süresi 1 gün diyordu. Diğer 2 kitap ise 2 günlük tedarik süresi vardı. Ertesi gün sabah 1 kitabı daha tedarik etti ve içimden adamlar gayet iyi gidiyor derken son kitabı 4. Gün tedarik edebildiler. Pazar günüde araya girmiş oldu. Kargoya bilgisini de bugün eklemişler ve yarın elime ulaşır gibime geliyor. Yani 1 hafta olmuş olacak :)

noir

Bugün verdiğim sipariş elime ulaştı, tedarik ve kargolama hızı konusunda iyiler ancak aynı şeyi paketleme konusunda diyemem. Yüklü bir kitap ve çizgi roman siparişi vermiştim, hepsini gerektiğinden daha küçük bir koliye sıkıştırmışlar, baloncuk veya başka bir koruma yok. Şans eseri bazı kitaplarda ufak tefek ezilmeler dışında sorun yok ama açıkcası daha iyi bir paketleme bekliyordum. Değişmezlerse bir daha tercih etmem.

Nomad

PICODI20KIDEGA kodu ile 100 tl de 20 tl indirim alabilirsiniz.
Enpara varsa ayın enparalısına 50 ye 10 indirim var.
Totalde 30 tl indirim mümkün 100 tl de.