AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Dizi bence her bölüm biraz daha başarı ile yoluna devam ediyor. Boni Morse ve dövüş sopaları çok hoştu. Her hafta düzenli izlediğim dizilerden biri oldu.

dean

Uncanny Avengers'a variant cover olarak Inhuman konuk oluyor.

İyide Dean bunu neden burada paylaştı diyen olursa da aşağıdaki fotoğraf herşeyi çok açık birşekilde anlatıyor :)

doktor1881

başlayıp ipin ucunu kaçırdığım dizilerden biri 1.sezon ortalara kadar gelmiştim şimdi 1.bölümden başlayıp sezona yetişmeyeliyim Övgüleri çok güzel

dean

Harika bir ara sezon finali. Hem dizi içinde, hem MCU için inanılmaz olaylar.

Harun Ça

Güncel izleme listeme ekleyememiştim diğer dizilerle birlikte ara final yaptığına göre bu boşlukta ard arda izleyip 2. yarı için güncele alırım. Yorumları okudukça iyice merak içinde kaldım.

dean

İkinci sezon Marvel Cinematic Universe için Captain America ya da Avengers filmleri kadar önemli. İlk sezon Marvel Cinematic Universe'ten besleniyordu. Artık Cinematic Universe'ü besleyen bir noktaya geldi. Bir dizi anca bu kadar gelişim gösterebilir. Mükemmel. Sezonun ikinci yarısı Avengers Age of Ultron ile bağlantılı bölümlerde geliyor. MCU için çok önemli bir yapım haline geldi.

dean

Jeremy Renner, Twitter'da "Kendimi tekrar kostümün içinde buldum. Nedenini söyleyemem. Ama hala üzerime uyuyor." notu ile şu fotoğrafı paylaşmış.

Sezonun başından beri Jeremy Renner'ın bir bölümlük dizide görünebileceği söyleniyordu. Büyük ihtimal bu tweet'de bunun kanıtı.

rumar80

Ara final çok güzeldi.Skye'a babasının Daisy demesi ve sondaki sarsıntılar kafamda Daisy Johnson mı? Sorusunu uyandırdı.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ocak, 2015, 20:06:25
Ara final çok güzeldi.Skye'a babasının Daisy demesi ve sondaki sarsıntılar kafamda Daisy Johnson mı? Sorusunu uyandırdı.

Kesin Daisy(Quake) zaten babasının hal hareketleri de Mister Hyde. Yapımcılardan Maurissa Tancharoen'da onayladı Daisy olduğunu.

rumar80

Cal:Calvin Zabo. Düşünmedim değil.

Bakalım diğer inhuman'lar kim? Ve Raina ya ne olacak?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ocak, 2015, 21:55:33
Cal:Calvin Zabo. Düşünmedim değil.

Bakalım diğer inhuman'lar kim? Ve Raina ya ne olacak?

Raina'yı bende çok merak ediyorum bakalım kim olacak. Tigra olabileceği konusunda fikir birliği var ama ben zor ihtimal diyorum.

S.H.I.E.L.D. ile Inhumans hikayesine girilmesi çok iyi oldu. 2018 yılında filmi vizyona girdiğinde X-Men taklidi gibi duracakken bu sayede ciddi bir Inhumans kültürü anlatılabilir. Böylece film vizyona girdiğinde herkesin aklında Inhumans ile ilgili baya fikir olacak.

dean

dean

Dizi girdiği sezon arasına Agent Carter'ın da bitişiyle son verdi. Gelecek bölüm diziye Lady Sif konuk olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=YeTB-96g2pE

hennessy

Son bölüm ile Ultron'a giriş yaptılar. Avengers'e bağladılar.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

ABC üçüncü sezon onayını verdi.