The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Batman filmi 25 Haziran 2021'de vizyona girecek. Ben Affleck artık Batman olmayacak.

Nightrain

Bunda sonrası sorunsuz geçer umarım. Ben Affleck'i role çok yakıştırıyordum ama üzülmedim. O kadar çok ayrıldı/ayrılacak haberi çıktı ki "ayrılsa da kurtulsak" diyordum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Ben Affleck'den Batman karakterinin kurtulması iyi olmuş....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Daha beterini bulmasınlar da:-)
They drew first blood...

Nightrain

Ben Affleck kadar role oturan var mıydı ki? Adam çizgi romandan fırlamış gibiydi.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Ocak, 2019, 23:06:35
Ben Affleck kadar role oturan var mıydı ki? Adam çizgi romandan fırlamış gibiydi.

Bu yollara girildiği zaman uzun vadeli düşünmek lazım. Adam fiziksel olarak benziyor tamam. Ama Batman ya da Superman gibi bir karakteriniz varsa elinizde, o karakter evrenin amiral gemisi olacaktır. Yeri geldiği zaman her sene role geri dönmesi gerekecektir. Fiziksel ve zihinsel olarak role hazır olmalıdır. Bkz. Robert Dawney Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans.

Ben Affleck seçildiğinden beri zaten role müthiş bir bağlılık gösteremeyeceği belliydi. Bunun en büyük sebeplerinden biri aktif ve bence oyunculuğundan daha başarılı olarak devam ettiği yönetmenlik kariyeriydi. Hadi onu geçtik sonra özel hayatı alt üst oldu.

Warner Bros. en başından beri evrene yaşlı Batman sokacağız diye inat etmeseydi her şey çok daha farklı olabilirdi. Daha genç, dinamik, role daha fazla bağlanabilecek biri tercih edebilirlerdi.

dean

Robert Pattinson'ın Batman için en büyük aday olduğu bilgisi geldi.

Nightrain

Büyük konuşmak istemiyorum. Zamanında Ben Afleck'in Batman olacağını duyduğumda tepki göstermiştim, BvS'deki performansını görünce salyalarım akmıştı. Bence kötü bir tercih. Belki çok iyi oynar, bilmiyorum.

Artık DCEU ile ilgili hiçbir şey ilgimi çekmiyor. Özellikle MCU'nun Phase 4'teki işlerini duyunca tüm ilgim MCU'ya kaydı.

hanac

Robert Pattinson & Nicholas Hoult test çekimine alınacaklarmış.

2020'nin ilk çeyreğinde ise filmim çekimine başlanacakmış.

bugraltu

Hepimiz Pattinson'a Alacakaranlık'tan dolayı gıcığız ancak son senelerde oyunculuk anlamında çok başarılı işler yapıyor. O serinin etkisinden çıkalı çok oldu. Biraz daha hacimlendiği takdirde yakışacaktır bence.

Nightrain

Nicholas Hoult ne alaka ya? Cidden rolle zerre alakası yok.

dean

Robert Pattinson'ın da Nicholas Hoult'un da role yakışmayacağını düşünüyorum. Özellikle Pattinson'dan bahsedersek onda Batman ışığı görüyorum ama Bruce Wayne'i kesinlikle göremiyorum. Pattinson'ın suratında Bruce Wayne'lik yok. Christian Bale'e bile benzemiyor deniliyorsa günümüzde, Pattinson nasıl benzetiliyor anlamak mümkün değil.

Gotham'da yoğun bir geceyi tamamladıktan sonra Batcave'deki bilgisayarının başına maskesiz şekilde Batman kostümüyle Pattinson'ın oturduğunu düşünün, Justice League'de karşısında Superman, Aquaman, Wonder Woman varken düşünün, Bane gibi bir karakterle fiziksel mücadeleye girdiğini düşünün. Olay vücut yapma olsa sorun değil o zaten Hollywood'da artık çok kolay. Ama suratını ne yapacaksın. Adam hiç benzemiyor.

KenParker

Yeni Batman'i ben de sevmedim. >:(
Yapsalar ya Brad Pitt'ten, Chris Hamswort'ten. 8)

Nightrain

An itibariyle yeni Batman'imiz Robert Pattinson olmuştur. Tüm geek alemine hayırlı olsun.

Mrtekin

İlginç bir durum var. Michael Keaton ile başlayan süreçte ilk defa bu kadar "genç" bir Batman oldu. Acaba diğer karakterleri de gençleştirecekler mi?

Robert Pattinson bence Ben Afflect'den daha iyi bir seçim. Rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum.
They drew first blood...