The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Çıkan haberlere göre Matt Reeves'in Batman filmi tamamen DCEU'dan ayrılabilirmiş. Hatta, Batman rolü Ben Affleck'in olmayacakmış. Yeni ve genç bir oyuncu cast edilecekmiş. Bu kadar haberin ardından Warner Bros.'un kesinlikle bir açıklama yapması lazım.

rumar80

DC 'yı iyice arkamızda bırakıp Marvel universe izlemeye devam

xmenac

Film muhtemelen diğer filmlerle doğrudan bir bağlantı içermeyecektir ya da JL filmleri için ekstra bir öykü sunmayabilir, kendi içerisinde bir öyküye sahiptir.

MCU'da da böyle filmler var.

Nightrain

Iron Man 2, Captain America Winter Soldier, Civil War, GotG 2 gibi ana hikayeden bagimsiz bir film olacaktir. Geçmiş zamanda gececekse, başka oyuncu istemelerini de mantıklı buluyorum.

Edit: Matt Reeves Batman filminin DCEU evreninde geçeceğini açıkladı. Söylediğim gibi bu filmde daha genç bir Bruce Wayne gorebilriz bence. O yüzden başka oyuncu söylentisi çıktı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

İnternette DCEU ile ilgili her gün değişik ve birbiriyle çelişen haberler çıkmaya devam edecek gibi duruyor. Daha az önce Harley Quinn/Joker filminin Gotham City Sirens filminin yerini aldığına dair bir haber okudum.

Bana ne yapımcıların, ne adı geçen yönetmenlerin ve oyuncuların filmler gerçekten çekilmeye başlanana kadar kimin oynayacağı, konusunun ne olacağı hakkında herhangi bir fikri yokmuş gibi geliyor. Biz de burada boş yere yazışıp duruyoruz.

Warner Bros gitsin şu filmi çeksin: DCEU Allah Seni Alsın ;D

frodo

Ah ah koskoca Yarasa Adamı ne hala soktular dillere düştü içim kan alıyor biz sade romanını mı okusak ne yapsak  ;D ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Şu son zamanlarda çıkan haberlere göre, Flashpoint ile evrene saglam bir reboot atacaklar bence. Değişmesi gereken ilk şey; BvS deki tirt Lex Luthor. Zaten söylenenlere göre, Whedon JL filmindeki Lex Luthor sahnelerini çıkartmış.

Neyse, Ben Affleck hakkında çıkan söylentileri ne WB ne de Affleck yalanlıyor. Bu kadar söylenti çıkması normal değil. Bence senaryosu çöpe atılınca ariza çıkarttı veya Daredevil filmdeki gibi facia yaşamaktan korkuyor. JL de Affleck oynasın,  Reeves üçlemesinde de daha genç bir oyuncu bulsunlar.

dean

Ben Affleck, rolden gitmenin cool bir yolunu aradığını söylemiş. Hem de Justice League'in premiere'lerinden birinde. Bu Robert Downey Jr.'ın ilk Avengers galasında "ben çıkıyorum. Artık Iron Man değilim" demesi gibi bi'şey bu. Henüz beşinci filmine gelmiş bir evrende, Batman rolü ile ilgili olarak hep "Ben Affleck kalacak mı ? yoksa gidecek mi ?" haberlerini duymak artık sıkıcı bir hal almaya başladı. Evreni konuşmak, gelecek filmleri tartışmak varken DCEU'nun ana konusu aylardır Ben Affleck ne yapacak oldu. Affleck'in neredeyse Batman rolünden nefret ettiğini düşünmeye başladım. Justice League'ın basın turları boyunca üzerinde bir zorlama hava vardı. Bu kadar rolünden memnun değilse gitsin zaten. O da kurtulsun fanlarda.

Bu noktadan sonra tabi evrenin sürekliliği ne olacak sorusu doğuyor. Ben kesinlikle Dick Grayson ve ya bir kişinin Batman kostümünü giymesini istemiyorum. Batman'i benim için ilginç kılan şey Bruce Wayne. Başkası giydiği zaman kostümü cadılar bayramı kostümünden öteye gitmiyor. O kostümü Batman yapan şey Bruce Wayne'in kendisi. Yapılacak şey eğer Ben Affleck efendi de zahmet edip bir film daha oynarsa Flashpoint filmiyle kendisine veda edip yeni bir Bruce Wayne cast etmek. Daha genç, daha atletik, rolüne daha bağlı biri.

Nightrain

Filmler böyle ortalama üstü çıkacaksa bence de bıraksın. Hatta kaçıp kurtarsın kendini. Zaten yaşadığı sıkıntılardan dolayı psikolojisinin normal olmadığı bir gerçek. Eğer rolü bırakmak iyi gelecekse, bence de bıraksın. Zaten şu saatten sonra DCEU'dan bir halt olmaz. Kevin Tsujihara denen para göz o koltukta oturduğu sürece, DCEU asla istenilen filmleri veremeyecek. Flashpoint filmi ile oyuncuyu değiştirirler, olur biter.

Bence Ben Affleck'in asıl sorunu, yazdığı senaryonun çöpe atılması. Üstüne Live by Night filmi gişede WB'yi zarara uğrattı. Tüm bunlar rolü bırakmasını tetiklemiştir belki.

dean

Bir bilim olarak psikolojiye çok inanan biriyim. Psikolojinin insan açısından en önemli öğe olduğuna inanıyorum. Psikolojiye çok değer veriyorum. Lakin Ben Affleck'in psikolojik durumuna saygı göstermiyorum. Çünkü "yaşadığı sıkıntılar" kendi kendisine neden olduğu sıkıntılar. Evliliği kötüye gidiyor. Çünkü karısını aldatıyor. İşleri kötüye gidiyor. Çünkü alkolik. Şu sıra basında üzerine gidiyor. Çünkü tacizci. Jason Momoa, Henry Cavill, Chris Hemsworth, Chris Evans spor salonundan çıkmıyor. Kendisi göbeğini sallaya sallaya geziyor. Çünkü rolüne saygısı yok. Bu derece bağlılık isteyen bir rolü kaldıramayacak ise en başından kabul etmeyecekti. Joaquin Phoenix seri filmlere bağlanamam dedi ve sırasıyla Hulk ve Doctor Strange rolünü reddetti.

dean

Yeni Batman olarak ismi geçen kişi Jake Gyllenhaal. Eğer gerçekleşirse yeni üçleme ya DCEU'dan bağımsız olacak ya da Batman v Superman: Dawn of Justice'ın öncesinde geçecek.

Nightrain

BvS'nin öncesinde geçen bir üçleme iyi gider. Hatta Jason Todd'un ilk kez robin olduğu ve Joker tarafından öldürüldüğü zaman dilimi konu edinilebilir.

dean

Batman ve Ben Affleck dramı devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre Matt Reeves'in Batman'i reboot olacak ve Ben Affleck olmayacak. Zaten en başından Ben Affleck'i seçmemeleri gerekiyordu.

dean

Warner Bros. Matt Reeves'in senaryosunun beğenmiş. Görünüşe göre 2019 yazında çekimler başlayacak.

Nightrain

Çok güzel. Geriye "Ben Affleck devam edecek mi, etmeyecek mi?" sorusu kalıyor. Yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde WB'nin CEO'su, Ben Affleck ile görüşmüştü.