2021 NİSAN AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 19 Mayıs, 2021, 15:06:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Başkomser Nevzat 1                                                              Black Widow Cilt 3                                                  Blade Runner 2019 - Volume 1                                 

Başkomser Nevzat 2                                                                    Bülbülü Öldürmek                                            Dragon Ball 3 - 4             

Başkomser Nevzat 3                                                                  Büyücü Kız - Madoka Magica Cilt 2                            Eşsiz Beşizler - Cilt 1   

Corto Maltese Cilt 4                                                          Kısas Öyküler Kış Masalı - Kapak A                          Kısas Öyküler Kış Masalı - Kapak B

Hoş Geldin Hüzün                                                                    Made in Abyss Cilt  6                                                 Marvel Comics 1000                           

Martin Mystere Sayı 202                                                  Meydan Okuyan Kadınlar                                        One Punch Man Cilt 16       

Mister No Revolution Sayı 6                                        Mister No Yeni Maceralar Sayı 12                                RUR - Rossum'un Üniversal Robotlar

Sandman 11 - Sonsuz Geceler                                         Tenten Cilt 1                                                                           Tenten Cilt 2                                     

Sessizliğin Sesi Cilt 3                                                       Star Wars Cilt 5                                                      STAR WARS HAYKIRAN HİSAR

Ümit Kaptan 10                                                                    Yeraltı Öyküler                                                        Yıldız Tozu                                       

Zagor Klasik Maceralar Cilt 118                           Zagor Sayı 227 - Zenith 666                 

Zagor Sayı 227 - Zenith 666  VARYANT KAPAK

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2021 NİSAN AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI ARKADAŞLAR.

KenParker

Yeraltı Öyküleri'ne baktım, baktım, bir daha baktım.

s.b

nicholaihel

Yeraltı Öyküleri ve Dragon Ball arasında kaldım. Yeraltı Öykülerine verdim oyu :)

Bu arada Epsilon'dan Bülbülü Öldürmek kapağı yanlış.

DAMPYR

Blade Runner 2019 - Volume 1 Tabiki

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Yakında 2021'in En İyi Kapağını seçeceğiz. O yüzden her ayın kazananlarını açıklayalım.

NİSAN 2021 kazanan YERALTI ÖYKÜLERİ

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 32

1- Yeraltı Öyküleri ............................................: 16 - İnkilap