2022 Eylül - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 08 Eylül, 2022, 09:58:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Marmara Çizgi Don Kişot'un ikinci baskısını çıkarıyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Orontes81

karayel2018

TKnKT

Alıntı yapılan: karayel2018 - 21 Eylül, 2022, 17:29:04
tuş daha önce basıldı.

Daha önce Karakarga tarafından basıldığı için yeni yayın olarak duyuruldu.
"The man who opens topics faster than his shadow"

caretta

Neredeyse Eylül ayının sonuna geliyoruz.Lal Kitap yayınlarından haber yok.
Çizgi Düşler yayınlarını artık sormuyorum.Bayram Bey bir bilginiz var mı?

Kinowa59

Sekiz gün önce Lal kitap (Ayşe hn) ve İlker özer bey ile tlf'da görüştüm. Ayşe hn, aylık yayınların Zagor klasik cilt 126 ve sürpriz olarak Zagor Darkwood hikayeleri olmak üzere ay sonuna doğru çıkacağını söyledi. İlker özer bey ise, okulların açılması nedeniyle matbaanın iş yoğunluğunu gerekçe göstererek bir iki hafta gecikme olacağını söyledi. Tex yayın telifinide bıraktığını ve elindeki birkaç sayıyı da yıl sonuna kadar yayınlayacağını ifade etti. Biz  Tex tutkunları için hayırlı olur inşallah.

Mrtekin

Alıntı yapılan: bayram - 23 Eylül, 2022, 13:38:18Sekiz gün önce Lal kitap (Ayşe hn) ve İlker özer bey ile tlf'da görüştüm. Ayşe hn, aylık yayınların Zagor klasik cilt 126 ve sürpriz olarak Zagor Darkwood hikayeleri olmak üzere ay sonuna doğru çıkacağını söyledi. İlker özer bey ise, okulların açılması nedeniyle matbaanın iş yoğunluğunu gerekçe göstererek bir iki hafta gecikme olacağını söyledi. Tex yayın telifinide bıraktığını ve elindeki birkaç sayıyı da yıl sonuna kadar yayınlayacağını ifade etti. Biz  Tex tutkunları için hayırlı olur inşallah.

Çizgi Düşler'in Tex telifini bırakması enteresan bir gelişme olmuş. Kendilerine Tex'i neticede bir noktadan alıp bir noktaya getirdikleri için teşekkür ediyorum.
Bakalım Tex'in telifini alan olacak mı? Buradakilerin her daim duasını yaptıkları gibi; Lal bu işe girecek mi? Yoksa Tex'i de, diğerleri gibi fumetti mezarlığına mı gömeceğiz...
They drew first blood...

TKnKT

Baskıda, yakında, festivalde söylemlerinin ürünleri ile muhtemelen Ağustos yayınlarından sonra 2022'de ikinci kez 40 yeni yayın bandının üstünde bir ay kapatacağız. Geçen ay biraz Disney Manga dopingi ile oldu ama olsun. Yayın sayısının düşeceği tahmin edilirken, fiyat artışıydı - kalite düşüşüydü derken yine tutunuyorlar bir şekilde.
"The man who opens topics faster than his shadow"

pizagor

caretta

Lal Kitap yayınları Eylül ayının son günü olan 30 Eylül cumartesi çıkar inşallah.
Bu gecikme, matbaaların çok  yoğun olduğundan dolayı idi sanırım.
Aylık Seri'de "Blondie"geri dönüyor.

Kinowa59

Merhaba Caretta dostumuz. Salı günü Lal kitap'i yeniden aradım. Aylık yayınların, Zagor klasik cilt No 126 ve sürpriz olarak Zagor Darkwood hikayeleri olmak üzere bu hafta sonu, olmazsa en geç önümüzdeki hafta başında, pazartesi günü satış dükkanlarında olacağı söylendi.

pizagor

Alıntı yapılan: bayram - 29 Eylül, 2022, 11:10:36
... sürpriz olarak Zagor Darkwood hikayeleri olmak üzere ...

Acaba başka bir seri mi yoksa ikinci baskı mı burada kastedilen? Yeni bir albüm ise hakikaten sürpriz olur :)

Vassago007

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Eylül, 2022, 12:05:40
Acaba başka bir seri mi yoksa ikinci baskı mı burada kastedilen? Yeni bir albüm ise hakikaten sürpriz olur :)

Yeni maceralar bülten geldi, Dörtgöz'ün anlattığı 5 macera

Kinowa59

"Sürpriz"  dediklerine göre ben yeni bir seri olduğunu düşünüyorum. İnşallah yeni bir seridir.

pizagor

Aklıma gelen bir diğer seçenek de altı sayının ciltlenmiş hali idi ama Vassago007 konuya noktayı koymuş :)