2023 Temmuz - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 28 Haziran, 2023, 09:09:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 12 Temmuz, 2023, 08:13:44Liste güncellendi... 11 yeni çizgi roman oldu bile.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17847.msg242640#msg242640

Sayın Ulu hanac,fumetti'nin az olduğu her listede kendimi sevdigi elinden kayip giden Ali Cabbar gibi hissediyorum o yüzden biz fumetti boyunun western kolu mensublari olarak Wunderschön haberler bekliyoruz senden.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Rossi

Ken Parker cikacaktı ama.. Noldu bilemiyorum.

Blacksad in yeni cildini bekleye bekleye saçlarım ağardı.

Tetikçi Fransa' da yeniden çıkmaya başladı. Bizde de iyisatıyordu ama YKY pek ilgi göstermedi.

Kinowa59

Forum yöneticisi değerli dostlardan , Rodeo kitap'tan tanıdığı olan varsa hâl hatır sormak için arayıp Ken Parker özel yeni sayısı ne vakit çıkacak bir öğrense de bizlerlede paylaşsa diyorum.

Kinowa59

Forum yöneticisi sayın ulu hanac ' ın, Rodeo kitap'tan tanıdığı vardır herhalde. Sayın ulu hanac, lütfen Ken Parker özel sayı No 20 ile ilgili gelişmeleri öğrenip forumda paylaşabilir misiniz.

hanac

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 12 Temmuz, 2023, 11:23:11Forum yöneticisi sayın ulu hanac ' ın, Rodeo kitap'tan tanıdığı vardır herhalde. Sayın ulu hanac, lütfen Ken Parker özel sayı No 20 ile ilgili gelişmeleri öğrenip forumda paylaşabilir misiniz.

Benim gerçekten tanıdığım yok.

O işleri Dampyr arkadaşımız çok iyi hallediyor  :)

Kinowa59

İşte bu. Bence de sayın Dampyr ' in Rodeo kitap'tan tanıdığı vardır. Sayın Dampyr dostumuz,  Rodeo kitap'tan tanıdığınız varsa lütfen sorar mısınız, Ken Parker özel No 20 ile ilgili gelişmeler ne durumdadır.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 12 Temmuz, 2023, 13:26:13İşte bu. Bence de sayın Dampyr ' in Rodeo kitap'tan tanıdığı vardır. Sayın Dampyr dostumuz,  Rodeo kitap'tan tanıdığınız varsa lütfen sorar mısınız, Ken Parker özel No 20 ile ilgili gelişmeler ne durumdadır.

Bayram Bey Rodeo kitaba ulaşamıyorum ama büyük ihtimal onlarda her yayınevi gibi bu dövizdeki yükselişi takip ediyorlar, eminim dövizdeki bu yükseliş biraz yerine oturduğunda bu seriye devam edeceklerdir. Ulaşmayı tekrar deneyeceğim...

rumar80

Bu ülkede fumetti denince akla western geliyor. Oysa Dampyr gibi bir seri kayboldu gitti. Bu da beni bazen düşündürmüyor değil. Tartışmaya mahal vermemek için susayım.

kırkambar

Dampyr'in adı geçmişken, filmini izleme şansı olan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? IMDB'de 6,2 gözüküyor.

YzbVolkan

Bu ay Lal kitaptan hangi sayilar cikacak acaba? Istihbarat var mı ?
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

DAMPYR

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 13 Temmuz, 2023, 13:59:23Bu ay Lal kitaptan hangi sayilar cikacak acaba? Istihbarat var mı ?
Lal kitaptan Bu Ay Çıkacak Olan Sayıların Tanıtımı Kendi Sayfalarında Yapılmıştır Oradan bakabilirsiniz...

Nightrain

Presstij'in yeni yayınları kendi sitesinde ön siparişe açıldı bilginize.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

labirent

Lal kitaptan Tex Willer serisi için KOLEKSİYON CİLDİ istiyorum. İlk 5 sayıyı içeren fasikül kapaklı bir cilt çok şık olurdu.

DAMPYR

Alıntı yapılan: labirent - 16 Temmuz, 2023, 18:37:48Lal kitaptan Tex Willer serisi için KOLEKSİYON CİLDİ istiyorum. İlk 5 sayıyı içeren fasikül kapaklı bir cilt çok şık olurdu.
Lal o işi klasiklerde yapıyor belki belli bir sayı ilerledikten sonra elinde kalanları satmak için yeniden ciltleyip öyle bir albüm çıkarır...

Kinowa59

Bende Lal kitap'tan klasik Tex serisi için koleksiyon cildi istiyorum. Yayınlanmamış 114 sayının ikili veya dörder li olarak ciltlenip satılmasını istiyorum.