2022 Aralık - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 30 Kasım, 2022, 17:50:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

TKnKT

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki konu başlığına erişebilirsiniz. Eserler yayınevi gözetilerek sıralanmakta. Eğer görsel sizi bir konu başlığına yönlendirmiyorsa, eserin henüz bir konu başlığı açılmamıştır. Bu iletideki yeni yayınlar günlük olarak güncellenmektedir, ancak bir üst iletideki toplu görselin güncelliği bir miktar geriden takip edebilir.

Yeni Yayınlar

*Ve Sinem - 1 ile Psikoz Hikayeleri daha önce farklı yayınevleri tarafından yayınlanan kitaplardır. Yayınevi değişikliği sebebiyle yeni yayın olarak listelenmektedir.

Tekrar Baskılar

"The man who opens topics faster than his shadow"

YERDENİZ

Bence; Manga ile Çizgiroman resimlerinin altına hangi sınıfa girdiği belirtilmeli (Manga mı, Çizgiroman mı)...

Mrtekin

Çizgi roman adına güzel bir yıl oldu.
They drew first blood...

Forsythe

Avenging Spider-Man 4 , Marvel Action Avengers 1 , Marvel Action Spider-Man 1, 2, 3 , Beş Yaprak 3, 4, 5, 6, 7, 8. ciltler-sayılarda tekrar baskı gördü :)

Kinowa59

2022 çizgi roman ( Fumetti) adına berbat bir yıl oldu. Lal kitap, fumetti tarzı çizgi roman severlerin gönlünde taht kurdu. Çizgi düşler, fumetti severlerin gönlünde kâbus oldu. Rodeo kitap, Ken Parker tutkunlarının gönlünde, Rodeo yarışında nal topladı. Prestij kitap, eh işte, kanser hastasına aspirin oldu. YKY, ismini unutturdu. Alfa kitap, tenten albümlerini yayın sandığının dibinde unuttu. Mylos kitap, Julia konusunda, tam verip veristirmeye hazırlık yapıyordum ki, Tex'in yayın haklarını satın alarak ve biz Tex tutkunlarına ciddi açıklamalar yaparak gönlümde binlerce çiçek gibi açtı. ( Nasıl şairane bağladım konuyu. )

caretta

Lal Aylık Zagor 245.sayının künye sayfasında yayın tarihi "Kasım 2022".
Buna göre 246.sayının Aralık ayında yayınlanmasını bekliyorum. İyi de bugün ayın 22'si. Henüz bir haber yok.
Lal Kitap'tan düzgün yayınlarından dolayı memnunum da facebook sayfalarından duyuru yapmıyor; ne sayfada
ne de özelden sorulan sorulara yanıt verilmiyor. Bayram Bey dostum telefonla bir nabız yoklar umarım.

Kinowa59

Merhaba Caretta dostumuz. Lal aylık yayınların _ Mr No klasik cilt No 60 ve Zagor piu 2  dahil olmak üzere_ önümüzdeki hafta sonu satış dükkanlarında olacağını öğrendim.

caretta

hanac

Liste güncellendi... 45 yeni çizgi roman ve 8 tekrar baskı oldu bile.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17390.msg239090#msg239090

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki başlığına gidebilir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17390.msg239091#msg239091