2022 Temmuz - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 01 Temmuz, 2022, 07:40:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

2022 Temmuz Çizgi Roman Listesine yavaş yavaş başlayalım.

TKnKT

Görsel üzerine tıklayarak ilgili kitabın konu başlığına gidebilirsiniz, eğer boş sayfa ile karşılaşıyorsanız henüz o eser için bir konu başlığı oluşturulmamıştır.

"The man who opens topics faster than his shadow"

gargaris

Lal Kitap'ın yayınladığı Dylan Dog Maxi 25. Albüm 292 sayfa, 75 lira (indirimli 62,25 tl). Çizgi Düşler'in yayınladığı Zagor Maxi 23. Albüm 288 sayfa, 110 lira (indirimli 90,20 tl).
Bu yüksek fiyat farkı neden?

labirent

Biz yayınevlerinden indirim beklerken onlar çizgi roman almamamız için fiyatları sürekli yükseltiyor. Çizgi düşler kitapevinden rica ediyorum bayram boyunca kendi sitelerinden satışta indirimi %50 yapsınlar ki biz sadık okuyucular da bayram yapsın.

gargaris

Üstelik Lal'in Dylan Dog Maxi, İdefix'de 46,50 tl. Çizgi Düşler'in yayınladığı son dönem fumettilerin satışı ise büyük kitap sitelerinde yok.
Böyle bir yayın, fiyat ve dağıtım politikasıyla, fumettiler ülkemizde satmıyor diye söylenmenin bir faydası var mı?

Kinowa59

Merhaba sayın labirent. Yukarıdaki " çizgi düşler, bayram boyunca yüzde elli indirim yapsın" iletinizin gerçekleşmesi okuyucu olarak bizleri mutlu kılar. Ancak, böyle bir indirim bu yayın evinden toptan kitap alıp satan pek çoğu da ( uzun yılların verdiği alışkanlıkla) arkadaş, dost olduğumuz çizgi roman satış dükkanları elemanlarını olumsuz olarak etkilemez mi. İşsizliğin ve enflasyonun, emeğinden başka hiçbir sermayesi olmayan geniş halk kitlelerini böylesine vahşice ezdiği bir düzende, yalnızca destek vermek amacıyla bile olsa ( yayıncıları demek istemiyorum, ama onlarında çalışanları var ) bu satış noktaları ni ve dolayısıyla oradan ekmek yiyen her biri pırıl pırıl, kimisi yarım gün çalışan gençlerimize, olduğu kadar el uzatmamiz gerektiğine inanıyorum. Şahsen ben, kim daha ucuz satar  düşüncesi yerine, yılların verdiği alışkanlık, tanışıklık, birazda destek amacıyla, bu işe yıllarını vermiş bana Neyzen Tevfik ve sakallı Celâl,i anımsatan dostumuz dan alış veriş yapıyorum. ( Bu düşünceler tamamen kişisel düşüncelerim dır. Yalnızca beni bağlar)

Mrtekin

Söylemeden edemeyeceğim, çıkan Thorların fiyatı normal mi ya????
They drew first blood...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 08 Temmuz, 2022, 09:39:11
Söylemeden edemeyeceğim, çıkan Thorların fiyatı normal mi ya????
Bu Devirde hiçbirşeyin Fiyatı normal deyil Artık ucuza Çizgi roman beklemek aptallık olur

Mrtekin

Neyse, en azından benim gibi başkaları da bu fiyatların normal olmadığını düşünüyor, demek ki aptallıkta yalnız değilmişim. ;D

175 tl. Vay be.  ;D

Bu arada, JBC, Batman Dünya'nın (Retro adıyla) ve Öldüren Şaka'nın softcoverini yayınladı. Listeye eklemeyi unutmayınız.
They drew first blood...

İnancomic

Superman 208 sayfa 95 tl thor 208 sayfa 175 tl arkasında banka var felan diyeceksiniz belki ama genede bu kadar fark bence anormal

labirent

Lal 'in yeni çıkan tüm kitapları İdefix 'te satışta iken Mister No KM 57 niye yok acaba?

pizagor

Amazing Spider-man 300 de fasikül olarak çıkmış. Bu sayı sanıyorum Venom'un Doğuşu ciltleri içerisinde de yer alıyordu.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Temmuz, 2022, 11:08:06
Amazing Spider-man 300 de fasikül olarak çıkmış. Bu sayı sanıyorum Venom'un Doğuşu ciltleri içerisinde de yer alıyordu.

Yıldıray Çınar Paralel Evren için bir de varyant kapak çizmiş.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Forsythe

darbove

Alıntı yapılan: Forsythe - 25 Temmuz, 2022, 15:08:14

Siparişini verdim. Etiket fiyatları üzmedi değil. Yurtdışına satılıktan sonra daha pahalı bir fiyattan almaktan iyidir (kendimi teselli ediyorum).
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.