Cizimler - Emre Ozdamarlar

Başlatan emre ozdamarlar, 07 Eylül, 2010, 23:13:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Gino d'Antonio'dan West'i okumaya basladim, cizimleri de hosuma gitti, biraz calisma yaptim bakarak.

hanac

Güzel olmus, eline saglik.

emre ozdamarlar

rumar80

Ellerine sağlık. Daha nice çizimlere

emre ozdamarlar

Cok sagolun tekrardan, bu basliga elimden geldigince cizimlerimi ekleyecegim.
Bi kac aylik cizimler olsa da asagidakileri de paylasmak istiyorum.

Suratini hic benzetememisim :)

Gece Kartali:

emre ozdamarlar

Saatler sabahin 5'ine yaklasirken yeni bitmis bir cizim:

emre ozdamarlar

Önumuzdeki ay Gölge'de yayinlanacak bir hikaye icin cizim.

emre ozdamarlar

Bayan kovboy projesi

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 15 Eylül, 2010, 04:19:28
Önumuzdeki ay Gölge'de yayinlanacak bir hikaye icin cizim.

Emre cok guzel bir cizim olmus.

Hikaye kime ait ?

emre ozdamarlar

Ahmet Abi'nin bana yolladigi hikaye dosyasinda yazarin adi yoktu maalesef, "Seytanla Bir Anlasma" isimli bir öykuydu. Gölge cikinca beraber ögreniriz artik : )

emre ozdamarlar

Savage Sword of Conan okuyorum bugunlerde, cok gaza getiriyor : )

emre ozdamarlar

At cizmeyi ögrenmeye calisiyorum. Ken Hultgren adli, zamaninda Disney'de calismis cizerin The Art of Animal Drawing dye guzel bir kitabi var, konuyla ilgilenen olursa inceleyebilir bu kitabi. (torrentte vs.de bulunabiliyor)

nacho_grande

Eğer western konulu çizgiromanları seviyorsan, Druuna' nın yaratıcısı ve çizeri Paolo Eleuteri Serpieri' nin uzun zaman çizdiği hikayelere göz atmanı öneririm. Bugüne kadar gördüğüm en başarılı western çizimleridir. B,r kaç örnek vermek gerekirse:

emre ozdamarlar

Kusura bakmayasin gec cevapliyorum, forumdan (veya genel olarak internetten) ayriydim bi suredir.
Serpieri önerilerin icin tesekkurler, bilmiyordum Western uzerine de calistigini, gercekten muhtesem cizimler.

cankazmaci

At çizimleri ve bayan kovboy çalışması çok güzel olmuş. Her okuduğunuz çizgi romandan etkilenmeniz ayrı bir güzel tabii :)

C.