Cizimler - Emre Ozdamarlar

Başlatan emre ozdamarlar, 07 Eylül, 2010, 23:13:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bayan kovboy, Sally i hatırlattı bana. Zamanla Sally gibi güzel bir hikayede belki sevgili Emre'den gelir. 
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Haziran, 2011, 19:24:46
Bayan kovboy, Sally i hatırlattı bana. Zamanla Sally gibi güzel bir hikayede belki sevgili Emre'den gelir. 

Insallah o gunleri de göruruz Mesut Abi :)

nacho_grande

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 20 Haziran, 2011, 19:28:35
Alıntı yapılan: darkwood - 20 Haziran, 2011, 19:24:46

Insallah o gunleri de göruruz Mesut Abi :)

Ama seninki "Mustang Sally" olsun. Şöyle 1964½ kırmızı convertible, beyaz döşemeli cayır cayır bir Mustang sürsün abla :)

emre ozdamarlar

Serhan Abi senaryoyu yazarim dyiosan neden olmasin :)

nacho_grande

Senaryoyu yazacak adam bulsam ben çizeceğim :) :) :)

emre ozdamarlar

Abi ben Digital Webbing sitesinden kovaliyorum senaryolari gecen seneden beri. Orda Collabrations gibilerinden bi baslik var forumda, millet cizer ariyorum, inker ariyorum, yazar ariyorum gibi mesajlar atiyor.

nacho_grande

5-10 sene öncesinde takılıyordum oraya, ama çok boş elemanlar var yahu. Profesyonel ilanların haricindekilerin çoğu genelde ergen, ve vakit kaybı.

emre ozdamarlar

Dedigin dogru abi, amatör adam cok. Benim amac hikaye olsun, camurdan da olsun cizeyim oldugu icin cok takmadim hikayelerin kalitesini. Kötu hikayeler de olsa cizmeyi ögrenmek icin, hikaye anlatmayi ögrenmek icin iyi deneyim oldu. Simdi yine bedavaya biseyler ciziyorum ama cok daha elle tutulur hale geldi mesela cizimler. Yakinda paylasicam burada da :)

HacıGeraltEmmi

Paylaşın da görelim arkadaşlar. Forumumuzun yetenekleri saklı kalmasın.

darkwood

Evet bu güzellikleri herkesle paylaşalım. Form dergimizde bunun için hazırlanıyor. buraya da katkı sağlıyalım. :)
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Tadimlik 2 sayfa, bu hikayenin tamami bitsin web'de bi yerlerde yayinlanacak zaten.

HacıGeraltEmmi

Tebrikler, güzel çizimler. Yayınlansın okuyalım. Hatta forum için planlanan dergide Türkçesini paylaşırsanız tadından yenmez ::)

emre ozdamarlar

Devam eden bi öykunun icersinde gecen 3 sayiyi ciziyorum (3x 22 sayfa), dolayisiyla bizim dergiye koyarsak ne kadar anlasilir olur, okuyucuyu ne kadar tatmin eder onu bilemiyorum.

darkwood

Güzel bir hikayeye benziyor, dergimizde kısa bir başlangıç özetinden sonra, yayınlanırsa okumam demem. :)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Yayınlanacağı zaman bizide haberdar etmeyi unutma.Ha bu arada çizimlerin çok güzel çok yeteneklisin bence E dergide yayınlanması en doğrusu ama yinede karar dergi yöneticilerine kalmış.bizden burada söylemesi...... :)